Skocz do zawartości
Forum

Zimne stopy, podwyższone żelazo i trudności z oddychaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 17 lat, od 3 miesięcy zauważyłam ze mam sine,zimne spuchnięte stopy i dłonie, często mi też drętwiją, mam też uciski w klatce piersiowej utrudniające mi oddychanie, oraz rzadki ale ból w klatce podobny do uczucia kolki tylko że po lewej stronie na wyskosci piersi. poszłam do lekarza rodzinnego on skierował mnie na badania krwi,moczu, rtg klatki, ekg serca, holter ciśnieniowy, uzg jamy brzusznej , wyniki są poprawne ale w rtg wyszło ze mam powiekszony prawy przedsinek a juz w ekg wyszło wszystko ok.. we krwi mam tylko powiekszone żelazo bo 296,95 uq/dl i wszysko w normnie więc powiedzieli ze jestem przewrazliwona i nic mi nie jest nie dostała leków ani nic.. z kazdym dniem czuje sie gorzej dostałam kaszel co prawda rzadki ale jest suchy i męczący.. tak to nie chorowałam od 9 lat nawet na głupią grype byłam okazem zdrowia. tylko w tym roku co mnie dziwi średnio raz na miesiac byłam chora albo na grype albo przeziębienie albo angina ... nie wiem co mam robić .. z góry dziękkuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...