Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rybunia

Aranżacje sypialni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rybunia

Hej,
nasze mieszkanko się buduje. Będzie to mieszkanie w bloku, 4 pokojowe. I mam pewien problem z sypialnią:) Mi się podoba styl glamour, połączenie śliwki z czernią i złotem, albo w drugą stronę jasny siwy z fioletem. Coś zmysłowego i kojącego zmysły, ciepłego. Cały czas szukam jak to tu urządzić. macie jakies swoje pomysły na aranżację sypialni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też lubię ten styl, chodzi mi o glamour. Ciemne ściany fioltowe albo gorzka czekolada i do tego jakieś kontrastujące dodatki. Podobają mi się też łóżka z metalowym stolarzem, takie robione na stare i takie lampy z kryształkami czarne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Apsik apsik

Ja wolę jasne sypialnie, w bieli i szrościach. Styl minimalistyczny. Skóra, szkło, chromowania. W takich ,,czystych wnętrzach" czuję się najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem tego fotela z funkcją relaks. Co o nim sądzicie? Myślicie że cena i jakość idą ze sobą w parze? Warto tyle wydać za niego? A może znacie jakieś alternatywy godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sztukateria poliuretanową to nowoczesna metoda która pozwala osiągnąć wspaniałe wnętrza. Sam taką zastosowałem jako obramowanie luster i drzwi. Jestem nimi zachwycony nadają wnętrzu wyjątkowy wygląd i charakter, a do tego są bardzo łatwe w montażu tak że możne ja montować samemu. Bogaty wybór listew stanowi o oryginalności wnętrza zaś możliwość ich wielokrotnego malowania o unikalności. Gorąco polecam dla tych którzy niewielkim budżetem chcą osiągnąć designerskie wnętrza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno mogę Ci polecic ciepłe kolory w sypialni. Mieliśym problem z tym pomieszczeniem ,ale projektantka poradziła lekki pomarańcz z dodatkami i wyszło super. Meble, surowe drewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe i stylowe aranżacje sypialni widziałam w ofercie firmy Meble Janas, ja akurat zamawiałam u nich szafki kuchenne na wymiar i bez wahania mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez wole jasne, przestronne, minimalistyczne wnętrza. U mnie w sypialni jest na prawdę niewiele mebli - łózko, szafa, komoda, kilka dodatków i lustro :) Perłowa biel ścian połączona z czystą bielą wygląda super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matlide

Do sypialni bardzo pasuje klinkier, tworzy fajny nastrój. Ja swój kupiłam w Klinkier-budzie, wybrałam markę King Klinker.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W salonie zrobili mi świetną aranżację wnętrz, wszystko dobrałem według potrzeb zajrzyj do nich tutaj
Nowy design, coś innego niż u wszystkich

Edytowane przez Jarsu83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sypialni bardzo ważnym elementem jest łóżko, jego wybór nie jest taką prostą sprawą https://iturek.net/miejscowosci/wybieramy-nowoczesne-lozko-do-sypialni-jakie-trendy-rzadza-w-tym-sezonie. Ten mebel musi być komfortowy i zapewniać wysoką jakość nocnego wypoczynku. Łóżko trzeba dopasować do dostępnej przestrzeni, wieku, wzrostu oraz wagi użytkownika. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Super_Sofa

Sypialnia to najważniejsze pomieszczenie w domu. To właśnie tutaj odpoczywasz po całym dniu pracy. Warto zadbać o to, aby była urządzona ze smakiem i zapewniała Ci właściwy komfort. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego łóżka. Jeśli szukasz wysokiej jakości mebla, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu super-sofa.pl

Pozdrawiamy
Super-Sofa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Urządzając sypialnię, trzeba mieć na uwadze fakt, żeby była ona maksymalnie komfortowa. Żeby mieć pewność, że będzie się nam wygodnie spać, zmiany muszą objąć każdy aspekt, w tym także umiejętny dobór poduszki https://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=49593. Dobrym wyborem będzie naturalne wypełnienie, to wysoka jakość ale też wygoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina k

Jasne, że tak. Samej podoba mi sie taki odcień zieleni. Powiem więcej znalazłam nawet łózko https://slf24.pl/lozko-hai.html z tpicerką w takim kolorze, które jak na razie jest moim faworytem do zakupu. W tym musztardowym kolorze nie ma takiego uroku jak właśnie w tej zieleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już na wstępnie należy odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – jaką funkcję powinien spełniać dobrze dobrany materac? Dzięki równomiernemu rozłożeniu wagi zapewni optymalne ułożenie kręgosłupa i odcinka lędźwiowego, co pozwoli uniknąć bolesnych poranków https://budujwprawie.pl/na-dobry-sen-jak-wybrac-odpowiedni-materac-do-spania wiele więcej możecie przeczytać w sieci o tym jak wpływa na nasze zdrowie sen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...