Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze i samotność


Gość extramen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samotna sylwia

a czy ty byś kciała się ze mną zaprzyjazinici zwiędły kwiatuszek masz może skepa po twojch wypowiedziach widze że masz problem a ja lubie pomagać tobje też pomogę mam nadzieję że się uda tylko odpisz to nie jest litość tylko przyjacielska pomoc czekam odpisz :-)

Odnośnik do komentarza

~extramen
Wróciłem z pracy. Właśnie otwieram drugą butelkę wina. Chce się upić w sztorc. Chociaż na chwilę zapomnę o moim problemie. Byłem w aptece kupiłem tabletki nasenne. Innymi słowy moje życie długo nie potrwa.

mojanz
a czy wyobrażacie sobie co przeżywać będą Wasi bliscy?Nie wierzę że nikogo takiego obok siebie nie macie...

Jedynie co mnie trzyma przy życiu to praca, dom i to forum. Koledzy z pracy mają swoje problemy. Czasami idziemy gdzieś razem na piwo po pracy. Oni też mają rodziny, rodziców, rodzeństwo. Ja nie mam bliskich osób.
Jedynie sąsiadka (o której wspomniałem wcześniej) zagląda do mnie raz na pół roku.
Pomyśl...leżą ludzie ,cierpią bronią się przed odejściem a Ty zdrowy i co rezygnować chcesz z życia danego Ci przez Boga? Rozumiem jesteś przytłoczony swoimi problemami jednak proszę wyjdż ,rozejrzyj się wokoło ilu takich samotników spaceruje i czeka tak jak Ty szuka kogoś bliskiego.

~zwiędły kwiatek
Właśnie stwierdziłam że życie nie ma sensu a ja chyba nigdy nie będę szczęśliwa.

Wyjęłaś mi to z ust.

Odnośnik do komentarza
Gość zwiędły kwiatek

Mam 19 lat i czuje pustkę wewnętrzną. Nie mam przyjaciół takich prawdziwych, zresztą nigdy nie miałam. Czuje niechęć do wielu ludzi po tym jak mnie skrzywdzili. Rodzice wpoili mi wiele wartości. Niestety chyba jestem za dobrym człowiekiem. Jestem zbyt wrażliwa. Nie mogę się odnaleźć w swoim środowisku. Chciałabym z kimś porozmawiać, przytulić się do kogoś, nie miałam jeszcze chłopaka. Jest mi bardzo przykro. Mam paru znajomych z internetu,ale gdzieś przeczytałam że nie powinno się nadkładać znajomości internetowych nad te realne. Ale cóż jak otacza szara rzeczywistość? Żyje marzeniami, piszę książki-głównie dramaty. Jestem oczytana. Nie wiem co przyniesie przyszłość. Nikomu nic nie zrobiłam, nikogo nie skrzywdziłam. Nie wiem dlaczego jest tak a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gość samotna sylwia

zwiędły kwiatuszek terz bym się chętnie do kogoś przytuliła terz nie miałam nigdy chłopaka a kciała bym tylko starszego odemnie o pare lat bo z guwniarZami to nie ma się co zadawac narezie CI moge zaproponowac rozmowe przez skepa a może się kiedyś zobaczymy w realu tylko najpierw się musimy troche tutaj poznać

Odnośnik do komentarza
Gość Amelia_0

Nie, bardzo się nie poraniłam... nie umrę, niestety przez parę rys na nogach.

Extramen, ja nawet nie znam przytulenia, takiego prawdziwego, z uczuciem. Ja nie wiem co to znaczy być kochaną, nie byłam na randce, bo kto by chciał iść ze mną.
Nikt mnie nie trzymał za rękę....
Nie potrafię nawet nawiązać kontaktu z mężczyzną, bo od razu mówię od rzeczy.
Po prostu, może te wszystkie moje posty, gdzie opisuję moje przeżycia. Jak to czytam, to mogę stwierdzić, że jestem nikim.

Sylwia, możemy jutro porozmawiać ok od 10 do 15 mam czas, i jestem sama.
Załóż konto tak abym mogła Ci wysłać na prywatnej wiadomości, jak mnie znaleźć na skype.

Odnośnik do komentarza

~samotna sylwia
extramen kiedy będziemy mogli jeszcze popisać odpisz
wydajesz się bardzo sympatyczny az dziw że nie masz dziewczyny ;-)

Sylwia ma rację ;) Wydajesz się bardzo sensownym i miłym człowiekiem. Miło się Ciebie czyta i faktycznie,aż dziw bierze,że tak samotny ...
Odludkiem nie jesteś, między ludźmi bywasz... Coś ruszy, tylko Ty musisz uwierzyć. Jesteś bardzo negatywnie nastawiony , na znalezienie partnerki, pomimo takich pragnień.
Ty musisz uwierzyć, bo nie może być inaczej.
:)

Odnośnik do komentarza
Gość samotna sylwia

DOBRANOC WSZYSTKIM NO MOŻE PRAWIE WSZYSTKIM MUWIE TAK BO TEMU CAŁEMU CAMILOWI CO PISAŁ NA TYM FORUM 14 GODZIN TEMU TO NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA BO PRZECIERZ NA TYM FORUM KAZDEN KAŻDEMU STARA SIĘ POMUC ROBIĄ SIĘ WIĘDZI A ON PISZE ;; mam nadzieje że nikt więcej się o tym portalu nie dowie i jeszcze wyjechał tam coś o jakimś syfie ;; A ten syf to on robi na naszym portalu piszac takie gupoty wkurza mnie on jak przeczytałam te jego bzdety to mi się przykro zrobiło a wy co o nim sądzicie mam nadzieje że on to przeczyta i zrobi mu się głupio denerwują mnie takie osoby może on nam po prostu zazdrość ?

Odnośnik do komentarza
Gość extramen

~samotna sylwia
co to oznacza jestem bardzo ciekawa nie umiem ocenici wieku kobiety

Np. kiedyś naprawiałem dziewczynie łańcuch w parku. Mówię ładna jest w moim wieku. I mówię do niej: taka ładna dziewczyna i nie umie łańcucha naprawić? Oczywiście żartuje. No jak na moje 15 lat nie umiem :). Zdębiałem. Od tamtego czasu nie umiem sprecyzować wieku kobiety.

~zwiędły kwiatek
extramen z jakich okolic jesteś tak pytam się z ciekawości?ja jestem z okolic krakowa

Okolice Częstochowy. Do Częstochowy kawałek drogi.

mojanz
~extramen
Wróciłem z pracy. Właśnie otwieram drugą butelkę wina. Chce się upić w sztorc. Chociaż na chwilę zapomnę o moim problemie. Byłem w aptece kupiłem tabletki nasenne. Innymi słowy moje życie długo nie potrwa.

mojanz
a czy wyobrażacie sobie co przeżywać będą Wasi bliscy?Nie wierzę że nikogo takiego obok siebie nie macie...

Jedynie co mnie trzyma przy życiu to praca, dom i to forum. Koledzy z pracy mają swoje problemy. Czasami idziemy gdzieś razem na piwo po pracy. Oni też mają rodziny, rodziców, rodzeństwo. Ja nie mam bliskich osób.
Jedynie sąsiadka (o której wspomniałem wcześniej) zagląda do mnie raz na pół roku.
Pomyśl...leżą ludzie ,cierpią bronią się przed odejściem a Ty zdrowy i co rezygnować chcesz z życia danego Ci przez Boga? Rozumiem jesteś przytłoczony swoimi problemami jednak proszę wyjdż ,rozejrzyj się wokoło ilu takich samotników spaceruje i czeka tak jak Ty szuka kogoś bliskiego.

~zwiędły kwiatek
Właśnie stwierdziłam że życie nie ma sensu a ja chyba nigdy nie będę szczęśliwa.

Wyjęłaś mi to z ust.

Ja widziałem jak cierpiał mój brat. Umarł w moich rękach. Walczył. Sam mówił, że mnie nie zostawi. Stało się inaczej. Być może miłość, szczęście, dzieci nie są mi pisane.

~samotna sylwia
extramen kiedy będziemy mogli jeszcze popisać odpisz
wydajesz się bardzo sympatyczny az dziw że nie masz dziewczyny ;-)

~stess
~samotna sylwia
extramen kiedy będziemy mogli jeszcze popisać odpisz
wydajesz się bardzo sympatyczny az dziw że nie masz dziewczyny ;-)

Sylwia ma rację ;) Wydajesz się bardzo sensownym i miłym człowiekiem. Miło się Ciebie czyta i faktycznie,aż dziw bierze,że tak samotny ...
Odludkiem nie jesteś, między ludźmi bywasz... Coś ruszy, tylko Ty musisz uwierzyć. Jesteś bardzo negatywnie nastawiony , na znalezienie partnerki, pomimo takich pragnień.
Ty musisz uwierzyć, bo nie może być inaczej.
:)

No widzicie. Są miłe i sympatyczne osoby takie, jak ja i nie mają osoby bliskiej, którą zaopiekowałyby się, wspierały, kochały. Moja wiara jest na wyczerpaniu. Większość dziewczyn uważa, że facet po 28 roku życia jest skazany na niepowodzenie. I tak jest w moim przypadku, chociaż ja mam 27 lat. Nie wierzę, że będę kogoś w życiu miał, kto będzie mnie kochał i będzie chciał ze mną być na dobre i na złe.

Odnośnik do komentarza
Gość samotna sylwia

może Ci się to wydać dziwne ale jakbym miała wybierać między małolatem a np 30 latkiem to wybrała bym to drugie
dojżali męrzczyzini są lepsi nawed ze względu na przeżycia nie mają siu wziu w głowie tylko nie pomysil że się tobie narzucam jestem po prostu szczera

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...