Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze i samotność


Gość extramen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samotna sylwia

extramen sory za takom bezpośredność z mojej strony wiem że zadaje Ci to pytanie juz któryś raz z kolej ale nie odpisałeś na ni moge liczyć na przyjazini z twojej strony odpisz prosze :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Amelia_0

Jestem chora.. tak, mam bardzo bolesne miesiączki, co miesiąc ból nie do opisania, wymioty i biegunka.
A do tego badania, które dla mnie są upokarzające.
Prawdopodobnie nie będę miała dzieci.
Nikt nawet nie spojrzy na taką obrzydliwą osobę, jak ja.
Będę musiała zacząć jeść hormony,a to sprawi ,że przytyję, a już i tak jestem otyła ,że mogę zwymiotować na siebie. I dla tego Sylwia mam igłę.

Odnośnik do komentarza
Gość SAMOTNA SYLWIA

extramen dlaczego nie odpisujesz jesteś zajęty czy masz dosyć pisania z waryjatką czyli ze mną pewnie nie chcesz mieć takiej przyjaciułki nie nadaje się na twoją przyjaciułke dlaczego nie odpisujesz ja przeciesz tylko szukam przyjaciuł jakiegoś wsparcia ODPISZ BARDZO CIĘ PROSZĘ PRZEPRASZAM ŻE TAK TRUJE

Odnośnik do komentarza
Gość SAMOTNA SYLWIA

extramen napisz coś co tam u ciebie słychać a ty wogule jesteś wierzacy bo mi się wydaje że Bóg tak chciał żebysimy się poznali i razem się wspierali w trudnych momentach wiem że możę ci się to wydać glópie ale ja w to szczerze wierze (Amelia ciebie terz się to tyczy razem pokonamy wszystkie problemy mam nadzieje wierzysz w to AMELIA) a ty w to wierzysz extramen . ODPISZCIE CZEKAM NIECIERPLIWIE

Odnośnik do komentarza
Gość samotna sylwia

napiszcie coś błagam dajcie jakieś oznaki życia bardzo mi na was zależy znowu mam te holerne wizje że wam się dzieje krzywda nie dzieje się prawda odpiszcie BŁAGAM chce wam pomóć odpiszcie choćąsz słowo błagam czekam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość samotna sylwia

kurde jaki te wizje straszne kurde ryczeci mi się chce już 3 osoby się zabiły nie chce was terz stracić odpiszcie cokolwiek do holery chyba nie zasne albo wezme se te tabletke na spanie bo jnaczej nie przejdzie odpiszcie no .............................BŁAGAM

Odnośnik do komentarza
Gość SAMOTNA SYLWIA

ROZUMIEM MAM NADZIEJE ZE ON PO PROSTU NIE MA CZASU I NAM NIE ODPISUJE BĘDE SIĘ ZA WAS A MOŻE LEPIEJ ZA NASZĄ TRUJKE MODLIĆ TRÓJKE WIDZISZ POWJĄZANIE TRUJCA SIWIĘTA MOŻĘ TO GŁUPIE ALE JA W TO WIERZE DOBRANOC SIPIJ DOBRZE ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość SAMOTNA SYLWIA

JEDNO SAMOBUJSTWO KOLEGA Z KLASY A DRÓGIE I TRZECIE ZAPRZYJAZINIONE ZE MNĄ TO ZNACZY Z MOJĄ RODZINĄ MAŁÓŻENISTWO NA JEDNYM POGRZEBIE BYŁAM ALE NA TAMTE DWA NIE ZDOŁAŁAM Z KONT TAKIE PYTANIE

Odnośnik do komentarza
Gość extramen

~samotna sylwia
extramen sory za takom bezpośredność z mojej strony wiem że zadaje Ci to pytanie juz któryś raz z kolej ale nie odpisałeś na ni moge liczyć na przyjazini z twojej strony odpisz prosze :-)

Tak.

~Amelia_0
Jestem chora.. tak, mam bardzo bolesne miesiączki, co miesiąc ból nie do opisania, wymioty i biegunka.
A do tego badania, które dla mnie są upokarzające.
Prawdopodobnie nie będę miała dzieci.
Nikt nawet nie spojrzy na taką obrzydliwą osobę, jak ja.
Będę musiała zacząć jeść hormony,a to sprawi ,że przytyję, a już i tak jestem otyła ,że mogę zwymiotować na siebie. I dla tego Sylwia mam igłę.

Nie mów o osobie tak krytycznie. To z dziećmi to tylko prawdopodobieństwo. Odłóż igłę, bo nie warto.

~samotna sylwia
odpisz na moje pytanie extramen PROSZĘ :-) martwje się o Ciebie :-( żeby ci coś głupiego do głowy nie przyszło Odpisz

Nic mi takiego do głowy nie przyszło. Wczoraj wróciłem z pracy. W domu mam internet. Remontują ulicę przy moim domu i być może coś zerwali, bo internet nie działa. Po przyjściu do domu, poszedłem na basen, z basenu na rower i na zakupy. Jeszcze wczoraj przyszła sąsiadka do mnie na kawę. Wciąż do niej coś czuję. Boje się powiedzieć. Boje się, że stracę sąsiadkę, nie będzie się odzywać do mnie. Sorry za to, że się nie odzywałem. Moja koleżanko Sylwio poradź co mam zrobić. Może źle myślę.

~SAMOTNA SYLWIA
extramen dlaczego nie odpisujesz jesteś zajęty czy masz dosyć pisania z waryjatką czyli ze mną pewnie nie chcesz mieć takiej przyjaciułki nie nadaje się na twoją przyjaciułke dlaczego nie odpisujesz ja przeciesz tylko szukam przyjaciuł jakiegoś wsparcia ODPISZ BARDZO CIĘ PROSZĘ PRZEPRASZAM ŻE TAK TRUJE

Jestem zajęty. Tak jak pisałem wcześniej. Będę Ci odpowiadał niezależnie do tego jak zareaguje na informację. I słowa dotrzymałem. Problem z internetem w domu poprzez remont ulicy wyklucza. Dzisiaj potwornie boli mnie głowa. Rano miałem nudności.

Kaśka098716191918
Chłopak, nie warto kończyć życia z powodu braku znjaomych. Takowych ZAWSZE można sobie znaleźć. Może nie starasz szukać i zaczynać nowe przyjaznie?
Z resztą Sylwia chcę się z Tobą zaprzyjaznic, a więc nie jest tak źle, masz już jedną pokrewną duszę:) Powodzenia.

Nie umiem zaczynać nowych przyjaźni w realu. Nie umiem gadać do dziewczyn. Moje szanse znalezienia drugiej połówki są jak mniej niż zero. Jestem wiecznie smutny, nic nie sprawia mi przyjemności. Z resztą kto by chciał być z takim człowiekiem jak ja.

~stess
Extramen, bardzo , bardzo mi przykro, z powodu straty najblizszych.
Ja podeślę Ci piosenkę :)

Trafiłaś/eś w dziesiątkę. Moja ulubiona piosenka. Marek Grechuta "Dni których nie znamy". Dziękuje Ci za nią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...