Skocz do zawartości
Forum

Pary w klubie ze striptizem


Gość Lumia

Rekomendowane odpowiedzi

Część, niedługo zbliżają się urodziny mojego chłopaka i chciała mu mu zrobić niespodziankę i zabrać do klubu ze striptizem. Chciałam być tam z nim, trochę podpatrzeć a potem ewentualnie zrobić poprawkę już w domu. Co wy na to? Czy w takich klubach spotyka się pary? Czy to jest jednak zbyt dziwne?

Odnośnik do komentarza
Gość takiktostam

ja zamiast takiej niespodzianki (patrzenie na inne kobiety) wolałbym aby ma dziewczyna przebrała sie w jakieś sexi ciuchy hm... pielęgniarki itp i jakies scenki tego typu wlasnie z dodatkiem striptizu, ale być moze to tylko moje wymysly i fetysze :D

Odnośnik do komentarza

Nie uważam tego za dobry pomysł. Naturalnym jest, że mężczyźni widząc atrakcyjną kobietę zwrócą na nią uwagę, lecz zaprosić swojego mężczyznę do klubu ze striptizem i siedzieć koło niego gdy on podziwiałby roznegliżowane panie ? Myślę, że mogłabyś okazać się w którymś momencie zazdrosna, a on poczuć się niekomfortowo. Sama zrób mu striptiz i wprowadź kilka pikantnych nowości. To powinno przypaść wam do gustu bardziej. Z drugiej strony kwestia preferencji. Ale prawdziwakobieta rzekomo powinna być w łóżku dziwką ;P. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co osobiście czuł bym sie bardzo niekomfortowo gdyby moja żona siedziała obok mnie gdy tancerka wywija mi swoim tyłkiem przed nosem a sutkami po nim jeździ. Kiedyś moja żona tez była ciekawa jak to jest w takim klubie ale stwierdziła że chyba tez by się źle z tym czuła gdyby jakaś panienka pokazywała mi swoje skarby i zachęcała by ją dotykać. Osobiście par w klubie nie widziałem no może jedną ale nie jestem pewien czy to była para czy organizatorka wieczoru kawalerskiego :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...