Skocz do zawartości
Forum

Grudki na rzęsach po pomalowaniu ich tuszem


Gość Tabakiera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tabakiera

Witam,
Mam do was pytanie, kupiłam ostatnio trusz do rzęs nie był on tani dlatego tym większe jest moje rozczarowanie. Otóż gdy pomaluję rzęsy robią się na nich grudki które potem się obsypują i nie ładnie wyglądają. Czy to oznacza że tusz jest stary?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

no właśnie był zamknięty i owinięty tą folią czyli w opakowaniu fabrycznym. Pewnie stary jakiś bo dużo rzęs nie tuszuje, raz przelatuje i starcza. Ech są jakieś sposby reanimacji go, bo dałam za niego dużo kasy

Odnośnik do komentarza

No zazwyczaj jak się robią nieestetyczne grudki od tuszu to znak, że dostało się do środka opakowania powietrze albo jest już stary bądź przeterminowany.
Co myślisz o złożeniu reklamacji jeśli masz taką możliwość?
Wiem, że kiedyś to się wkładało taki tusz do ciepłej wody i to podobno skutkowało.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Szczerze toi za reklamacją nie chce mi się biegać, bo ciężko będzie mi ją udowodnić. PO prostu nie kupię nigdy więcej w tym sklapie kosmetyków i tyle. Z wodą spróbuje zobaczę, może się uda

Odnośnik do komentarza

Też miałam podobna sytuacje. Od męża dostałam na rocznice ślubu tusz do rzęs z sephory (moja naj perfumeria). Tusz był drogi i jak się nim pomalowalam, miałam takie same jak Ty, grudki. Poszłam do Sephory to mi laska powiedziała ze mogę zareklamować. Zrobiłam to, i dostałam 50% kasy. Od tamtej pory kupuje w Oriflame czy Avon i tam jeszcze takiej sytuacji nie miałam. Ale jak mówią inne, to był stary tusz . Pozdrowki;)

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

no niestety ja na orflamia się przejechałam z tuszem właśnie a na te z Avonu mam uczulenie. Poszłam za waszymi radami i reklamowałam go ale bez większych rezultatów, pomimo posiadania paragonu ( moje chomikowanie na coś się przydało) Pani powiedziała że to moja wina bo tusz źle przechowywałam i reklamacji mi nie uwzględniła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...