Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z dziewczyną z powodu pryszcza na czole


Gość mały chłopiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mały chłopiec

Dwa dni temu moja dziewczyna obchodziła 18ste urodziny,ja mam lat 20. Jestesmy razem dwa lata. W ten wazny dla niej dzien,zerwałem z nią. Przyznam szczerze,ze powód był bardzo głupi i podjęty pod wpływem jakiegoś impulsu,ale zaczne od poczatku.
Była godzina 19, kiedy przyjechałem na sale bankietowa,było juz sporo gosci. Rozpierala mnie duma,bo moja dziewczyna zawsze prezentowała sie ładnie,jest bardzo sliczna,kazdy mi jej zazdroscił. Przywitałem sie z jej starsza siostra. No i chwile pozniej przyjechała moja Natalka z rodzicami. Juz mialem wypasc i ja pocałowac,gdy zrzedla mi mina. Moja dziewczyna choc pieknie ubrana to miala na czole wielkiego czerownego pryszcza. Obrzydliwosc. Musnalem ja lekko w policzek, aona podniosla pytajaco brew. Usmiechnałem sie przepraszajaco i głupio i ucieklem czym predzej w kat do kumpli napic sie piwa. Bylo mi wstyd,ze Natalia ma takiego pryszcza. Jakos tak po polnocy miala dosc mojego unikania jej,podeszla,złapała mnie za reke i wyprowadziła na zewnatrz,do takiej altanki,bylismy sami. Nasza rozmowa brzmiała mniej wiecej tak:
Ona: co sie stało? dziwnie sie zachowujesz
Ja: zdaje ci sie
Ona: od poczatku imprezy nawet nie zamieniles ze mna slowa,nie zatanczyles,stoisz tak w tym kacie i pijesz.
Ja: bo boli mnie głowa. To twoi rodzice uparli sie na taka duza impreze,przeciez wiesz,ze ja wole domowki.
Ona: ale to moje urodziny,zrozum to,nie psuj mi ich swoim ciaglym niezadowoleniem.
Ja: no dobra,zrywam z toba w takim razie.
Ona w szoku: co? jak to? dlaczego?
Ja: bo brzydko wygladasz i zrob cos z tym potwornym celownikiem na czole.
Ona w płacz: jestes wredny,wiesz? nigdy sie tak nie zachowywałeś. Masz racje,idz sobie,nie potrzebuje takiego chłopaka.

Pojechałem do domu,pózniej dotarło do mnie,ze zachowałem sie ja debil. chce ja przeprosic,odzyskac,ale nie odbiera telefonów,nie wchodzi na gg,nie wiem co robic,błagam,pomózcie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli kochasz za wygląd, to sie zastanów. Jak można wygarnąć pryszcza i to w dodatku na osiemnastce swojej dziewczyny?
Stary!
Skombinuj bukiet kwiatów i zaskocz ją gdzieś.
Jeśli dalej myślisz, że tylko wygląd się liczy, to pomyśl.
Moja ma trądzik i czuje sie brzydka. Dla mnie jest jedyna. Teraz nawet niech ma 20 celowników, to i tak ją kocham. Gdyby miała wielki tyłek, to i tak ja kocham. Bo za co sie kocha? Za nic. Za to, że po prostu jest. Jest Twoja. Taka, jaką jest.

Odnośnik do komentarza

omg. stary powaliłeś mnie :D .
pierwszy raz słysze że ktos zrywa z powodu pryszcza.
Gratulacje odwagi . ! musiałeś mieć tupet żeby palnąć takie coś...
Twoja była dziewczyna zrozumiała ze jesteś z nią dla wyglądu !. Zastanów się poważnie czy ją kochasz. Czy może jest Twoją broszką? którą wszyscy chwalą .

Odnośnik do komentarza

OMG!! Weź się puknij w ten pusty łeb.. jak ty mogłeś takie coś zrobić? A jakby jej trądzik na 2 miesiące wyskoczył to co? A jakby miała pleśniawke w ustach, opryszczke na twarzy? Mam nadzieje, że dziewczyna kopnie cię w tyłek. Sorry, jeszcze bym zrozumiała takie debilskie zachowanie po miesiącu bycia razem, ale po dwóch latach, gdzie jeszcze niby ją kochasz i jesteś dumny z jej urody takie coś? Nie mieści mi się to w głowie... poważnie, że też są tacy ludzie na świecie jak ty..
oby ci kiedyś zasyfiło całą twarz, pewnie kenem to ty nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Gość Perełka2

Racja dziewczyny to jakieś kłamstwo . Albo chłopak to jakiś młody gówniarz . Bo nie chce mi sie też w to wierzyć . Chyba ,że jest aż tak gupi :))
Bo kto normalny zrywa z dziewczyna przez pryszcza ?;>

Odnośnik do komentarza
Gość madziarkag

Mam nadzieję,że Natalia znajdzie kogoś normalnego.
Da sobie spokój z kimś tak porytym.
Facet albo robi sobie jaja,albo mu sie nudzi albo już sama nie wiem:)

Jak dla mnie to temat PORAŻKA!!!
SĄ TU JACYŚ NORMALNI FACECI?

Odnośnik do komentarza

HAHAHA :D
Dowaliłeś chłopie. Już dużo rzeczy widziałam w życiu więc i takie zachowanie mnie nie zadziwi :D
A no pozamiatałeś sobie i tyle. Na wiele nie licz. Prawdę mówiąc...nie licz na nic.
Gdyby do ciebie wróciła, to chyba musiałaby mieć tak samo niski potencjał umysłowy co ty,doliczę jeszcze brak jakiejkolwiek kultury.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...