Skocz do zawartości
Forum

Czym zasłonić okna?


Gość Zosiaska

Rekomendowane odpowiedzi

My mamy rolety zewnętrzne i są one dla nas idealnym rozwiązaniem. Pod względem bezpieczeństwa mega! Na pewno same okna nie dałyby takiego komfortu. Ja przez 8 miesięcy w roku mieszkam sama bo mąż jest kierowcą zawodowym. Nocą i wieczorami muszę zasłonić okna roletami zewnętrznymi. Zamawiałam je w Oknoplast półtorej roku temu. 

Odnośnik do komentarza

Ja zakochałam się w roletach rzymskich w jasno-szarym odcieniu i już widziałam je od dawna oczami wyobraźni w moim mieszkaniu. Zarówno do sypialni, łazienki, kuchni, jak i salonu pasują idealnie. Zamawiałam w firmie AGATA ROLETY  bezpośrednio od producenta. Super jakość, jestem bardzo zadowolona, a na ich blogu znalazłam porady jak zamontować taką roletę i ją ładnie upiąć. 

Odnośnik do komentarza

Na dobrą sprawę to bardzo wiele właśnie również zależy od nas samych i tego co nam się tak naprawdę podoba. Korzystając z okazji ja chcę każdemu polecić bardzo fajny wpis https://dostawcamebli.pl/inspiracje/12_Jak-dobrać-drewniane-żaluzje-do-mebli-i-wnętr gdzie właśnie dokładnie napisano o tym jak dobrać żaluzje drewniane do naszych mebli i wnętrz.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie tak jak już powyżej nie raz zostało napisane to ja również jestem zdania, że dość dobrym wyborem jest posiadanie jak najładniejszych zasłon. Od razu chcę wam polecić doskonały wpis https://familyrollo.pl/blog/jakie-zaslony-do-mieszkania-na-wynajem gdyż to w w nim wyjaśniono jakie de facto zasłony wybrać do mieszkania na wynajem.

Odnośnik do komentarza

U mnie po prostu eleganckie zasłony:

https://sklep.voppi.eu/kategoria/zaslony/ - od siebie polecam to miejsce, w sklepie mają ceny lepsze niż stacjonarnie. Poza tym jest możliwosć zamówienia jednego wzoru w różnych długościach - można łatwo dopasować do wysokości pomieszczenia ?

Polecam zaciemniające, dają totalną prywatność w mieszkaniu. Poza tym można odciąć słońce ( na przykląd na wakacjach z samego rana kiedy nie chcemy aby świeciło )

Piękne są takie wzory roślinne:

410893-103-2-600x450.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki masz konkretnie wystrój wnętrza, ale polecam żaluzje drewniane. Przepięknie prezentują się w każdym pomieszczeniu, możesz dopasować ich kolor do barw Twojego wnętrza i stworzyć dzięki temu całkiem spójny wystrój. Naturalne materiały to hit w dekorowaniu, zwłaszcza w stylu skandynawskim. Nie oznacza to jednak, że wszystko musi pozostać w swoich pierwotnych kolorach. Na rynku możesz znaleźć wiele odcieni drewna albo drewno malowane. Mi szczególnie przypadły do gustu białe żaluzje drewniane! Są po prostu przepiękne. Nie mogę się zawsze na nie napatrzeć. Nie przytłaczają pomieszczenia, ale jednocześnie przyciągają wzrok i doskonale uzupełniają wnętrze. Oczywiście nie przy każdym stylu i wystroju się sprawdzą, ale jeśli tylko stawiasz na jasne barwy, proponuję białe żaluzje drewniane. Na pewno się sprawdzą!

Odnośnik do komentarza

Tak jak piszecie jest to bardzo ważna sprawa ale ja również chcę od siebie powiedzieć, że bardzo ważną sprawą jest to aby mieć wiedzę jak praktyczne są rolety dzień/noc. W każdym razie zachęcam was do zapoznania się z materiałem https://budujeimieszkam.pl/rolety-dzien-noc-praktyczne-rozwiazanie-do-twojego-wnetrza/ gdzie o tym bardzo fajnie napisano.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie wszystkie wydaje się już takie oklepane. Ostatnio przeglądałam Internet w poszukiwaniu inspiracji i trafiłam na plisy NAFI ? Trzeba przyznać, że prezentują się świetnie zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. A do tego wygoda użytkowaniu mnie osobiście bardzo przekonuje 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...