Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku ManiaLove


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 13 lat, wzrost 152 i ważę 49 kg. Wiem, że moja waga jest prawidłowa, ale przeszkadza mi mój wygląd, szczególnie w biodrach i na brzuchu. Odżywiam się zdrowo jem 4 posiłki w ciągu dnia, jem jak najwięcej owoców, ponieważ je lubię, piję zieloną herbatę, w ogóle nie jem słodyczy. Czasami biegam, chodzę na pływalnię, uwielbiam hulahop (potrafię kręcić na nim na biodrach przez 10 minut bez przerwy) oraz gram w siatkówkę. Zaczęłam odchudzanie w grudniu, czyli 5 miesięcy temu i schudłam 5 kg, ale dla mnie to za mało chciałaby do wakacji schudnąć 4 kg i poprawić swoją sylwetkę najbardziej w biodrach. Proszę o pomoc !

A taki efekt chciałabym uzyskać

monthly_2013_05/odchudzanie-krok-po-kroku-manialove_727.jpg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=1388523c9372cdebb.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
W Twoim wieku diety odchudzające nie są wskazane, ponieważ dojrzewasz i ciągle się rozwijasz. Najlepszym sposobem na wymodelowanie sylwetki jest ruch. Im więcej ruchu tym lepiej. Postaraj ułożyć sobie plan, w którym określisz ilość dni poświęconych na ćwiczenia oraz czas w jakim będziesz ćwiczyć. Najlepsze rezultaty osiąga się przy 2-3 razach w tygodniu po co najmniej 60 minut. Ćwiczenia mogą być różne, ważne aby Tobie sprawiały radość i mogłaś z nich czerpać przyjemność. Dobrym rozwiązaniem jest chodzenie na pływalnie. Pływanie modeluje wszystkie partię mięśni, przy czym nie obciąża ono stawów. Hula hop świetnie modeluje mięśnie skośne brzucha oraz talię.
Co do Twojej diety to radziłabym ograniczyć owoce do 2 porcji dziennie, za to wprowadzić warzywa. Warzywa możesz jeść bez ograniczeń. Warto również ograniczyć fast foody, kolorowe napoje gazowane, chipsy i pizze. Są to bardzo kaloryczne przekąski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...