Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku Monika661


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogę szybko, skutecznie i bez efektu jo-jo schudnąć w Biodrach, na nogach i brzuchu ?
Mam 13 lat i jestem osobą wstydliwą mam 153 cm wzrostu i ważę 50 kg, w szkole czasami się ze mnie śmieją i ja nie umiem się bronić, a najgorsze jest to, że nie umiem powstrzymać łez i od razu płaczę, staram się dobrze odżywiać jem owoce i uprawiam sport m. in. gram w siatkówkę w szkolnej drużynie, biegam, w domu ćwiczę np. pilates lub zajęcia z internetowym trenerem i prawie nic nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam,
A od jakiego czasu ćwiczysz? Bo efekty, aby być zauważalnymi potrzebują czasu. Szczególnie mięśnie brzucha, które wymagają długiej i regularnej pracy nad nimi. Nie poddawaj się, jeśli chcesz szybciej zobaczyć efekty to zamiast się ważyć zacznij się mierzyć centymetrem krawieckim w newralgicznych miejscach np udo, biodra i brzuch. Mierz się co tydzień, wtedy łatwiej i szybciej zobaczysz efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość oliwcia888

Ja jestem tego świadoma, że dieta 1000 kcal jest za mała , organizm się osłabia, lecz teraz ,gdy schudłam i mam takie wymiary jakie chciałam jem tak samo rozmaite i zdrowe posiłki, lecz jem ich większe ilości.
I chciałam Ci jeszcze napisać podstawową zasadę diety, jedz 5 posiłków dziennie, nie za dużych, to naprawdę pomaga :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnej diety odchudzającej. Gdyby taka była wszyscy bylibyśmy szczupli i zgrabni. Grunt to zdrowie a wtedy organizm sam zadba o prawidłowy metabolizm. Odpowiednie proporcje białka i węglowodanów aby spalić tłuszcze. Polecam jedyny zdrowy produkt żywnościowy, który oczyszcza jelita i spala tłuszcze, rozbija celulit i przywraca dobrą kondycję organizmowi - Vianesse. Tylko dzięki tym produktom można poradzić sobie z zrzuceniem wagi, bez efektu jojo. Dlaczego? Bo podstawą jest jedzenie węglowodanów, które dają siły i nie powodują, że się jest na wiecznym głodzie. Aby utrzymać wagę po diecie trzeba by było jeść mniej niż na diecie. Czy to możliwe?
Sama wraz z grupą przyjaciół stosowaliśmy vianesse i stwierdzamy to jest najlepsze!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...