Skocz do zawartości
Forum

Przygotowania do seksu analnego


Gość jar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wielką ochotę na seks analny, próbowałem już kilka razy tego z dziewczyną i jej się podobało mi też, ale przestało mi się podobać ze względu na resztki kału zalegające w odbycie dziewczyny. Wiem że to normalne ale jak sobie poradzić z tym żeby odbyt był czysty od jakiś pozostałości, tak żeby podczas stosunku nie wyszły na zewnątrz jakieś nie czystości. Wszędzie w poradnikach jest opisane to co już wiem. A nie wiem jak mamy poradzić sobie właśnie z tym żeby podczas seksu analnego nie towarzyszył temu wszystkiego zalegający kał. Pytanie jest do ludzi doświadczonych jeśli chodzi o seks analny. I jeszcze jedno czy prezerwatywa podczas seksu analnego naprawdę jest konieczna i czy dopuszczalne jest dochodzenie w dziewczynie podczas seksu analnego?

Odnośnik do komentarza

A czy sama lewatywa jest nie przyjemna bolesna dla kobiety? Raz na jaki czas można ją wykonywać bo wiem że nie często? I jeśli już to jak to najlepiej to wykonać i czy trzeba kupować specjalną gruszkę z sex shopu czy wystarczy zwykła gruszka do lewatywy z apteki?

Odnośnik do komentarza

To co masz w seks szopach to najczęściej są zabawki. Jak chcesz się zabrać do tematu odpowiednio osobiście radzę aptekę. Sam mówisz że są resztki kału podczas seksu analnego to jak myślisz gumka jest potrzebna czy nie? Ja na swoim mieczu wolał bym gówna nie mieć. Co do lewatywy to na pewno trzeba ją zrobić i to w poradnikach powinieneś wyczytać a czy jest bolesna czy przyjemna to niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Problem teraz będzie z tą lewatywą bo te słowo jakoś ludziom się źle kojarzy mimo tego że podobno nie jest to takie złe i człowiek czuje się po tym świetnie (oczywiście znam to tylko z opinii) Chyba nie uda mi się przekonać do tego dziewczyny. Coś mi się wydaje że będzie trzeba o tym zapomnieć :(

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo wiem czym się różni gruszka do lewatywy taka z apteki od tej z seks shopu - sprawdziłam w sieci i okazało sie ze jest za to róznica w cenie bo w sexshopach i powyzej 60 zl dostaniesz a w aptece ok. 10 zł wiec kup taką z apteki w koncu też ma służyć do oczyszczania.

A co do samego stosunku, to jak jak Przedmówcy pisali - musi być prezerwatywa, bo możesz zarazić siebie albo partnerkę zarazkami z odbytu i pamietajcie o zelu nawilżającym.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jaki żel najlepiej użyć jakiś durex play, zwykła wazelina z apteki czy może być balsam do masażu np ziaja który nie wysycha, i jak przekonać moją dziewczynę do samej lewatywy ja wiem że dla niej samo haslo lewatywa zabrzmi jak coś strasznego i nie bedzie skora do tego. Podobał jej się seks analny mówiła że sprawia jej to przyjemność wiem że mówiła to szczerze sama wyszla z propozycja takiego seksu, ale to ja powiedziałem że narazie tego nie będziemy robić bo nie podoba mi się to że zalega jej w odbycie kał i podczas seksu wyszło jej co nieco. Teraz po prawie 2 latach przerwy znowu chcialbym sprobować ale napewno tego nie zrobię jesli ona nie zrobi lewatywy. Czy macie jakieś sposoby aby przekonać ją że to nie boli i człowiek po lewatywie czuje się świetnie? Podobno taka lewatywa raz na jakiś czas dobrze wpływa na organizm ale nie wiem jak ją przekonać. Oboje chcemy anala ale boje się ja poprosic o to aby zrobila sobie lewatywe.

Odnośnik do komentarza

dziwak z ciebie jaki zel najtanszy ojejek w aptece tak samo gruszka jak pisze kolezanka no i musowo gumka a co do tych resztek to twoja pani jest ukochana slonce i wladczyni na bloga nie krecisz filmow ze musi byc idealnie czysta moja zonka nie cierpi lewatywy a lubi anal i mowi sie trudno czy w smrodku czy w brudku orac czeba

Odnośnik do komentarza

Hej! Uprawiam sex analny od 17 roku życia - czyli już ponad 23 lata (OMG)!
Mogę śmiało powiedzieć, ze jestem expertem w tej dziedzinie gdyż jestem raczej aktywny - ok 62 partnerek przez całe życie z czego 60 uwielbiały nadała - dzięki mnie.
Przygotowanie czysto fizyczne? Niech sie wyprozni, i lewatywa. Polecam wiki albo Google na temat lewatywa.
Jak pocwiczycie to sex sie od niej już zacznę... :-)

Odnośnik do komentarza

Są znacznie skuteczniejsze środki przeczyszczające , niż lewatywa przed stosunkiem analnym ! Otóż środki doustne , kupowane bez recepty : Bisacodyl 5 mg , Lactulosum - syrop .... Stosowanie - patrz załączona ulotka !! Życzę dużo przyjemności !! Dino 64

Odnośnik do komentarza

Jestem kobietą i uwielbiam seks analny, na początku (około 10 lat temu) używałam gotowego roztworu do lewatywy kupowanego w aptece, jednak z czasem zauważyłam, że tego płynu jest zbyt mało i pomimo wykonanej lewatywy zdarzało się, że partner wychodził brudny. Eksperymentowałam i odkryłam to co dla wielu jest normalne -wąż od łazienkowego prysznica i zwykła woda z niego lecąca, ważne by nie była pod wielkim ciśnieniem i miała odpowiednią temperaturę. Zdejmujesz słuchawkę i dociskasz węża do odbytu. Jeden wlew nie wystarczy by być czystą, robię to kilka razy, zajmuje mi około 15 minut, ale potem jest idealnie. Wiem, że znajdą się przeciwnicy tej metody, ale każda ma swoje plusy i minusy, ja lubię być pusta i taką lewatywę robię czasami nawet wtedy gdy seksu analnego nie mam w planach.

Odnośnik do komentarza

Używanie wody nie jest najlepszym pomysłem - to szkodzi florze bakterialnej, i nie jest to coś co powinno się robić regularnie. Zabić nie zabije ale lepiej nie.

Jeżeli o nawilżanie chodzi, tutaj akurat nie wiem. Wiem że na pewno zwykłe oleje nie są najlepsze, i że żele wszelkiego rodzaju też nie. Jak możecie kupić, z tego co mi wiadomo, olejek kokosowy jest idealny, zdrowy, i absorbuje się w skórę.

Odnośnik do komentarza
Gość Aga.1962

Uprawiam seks analny od kilku lat.Otóż lewatywa owszem daje rade ale ja wolę irygator. Co do środków poślizgowych to polecam specjalne dla gejów (można nabyć w sex shopach) byle nie na bazie silikonu bo rozpuszczają prezerwatywy. Muszą być to lubrykanty na bazie wody i glikolu.Po zaaplikowaniu sporej porcji do wewnątrz należy odczekać kilka minut następnie przed penetracja obficie pokryć żelem prezerwatywę. Wówczas nawet bez lewatywy nie będzie żadnych zanieczyszczeń. Podczas stosunku trzeba co pewien czas dodawać kolejne porcje żelu na prezerwatywę.Normalna budowa anatomiczna pozwala na penetrację do ok. 20 cm w głąb odbytu bez żadnych obaw.W trakcie stosunku gdy partner stwierdzi ,że po kilku naniesieniach żelu prezerwatywa jest czysta można dalej penetrować bez prezerwatywy i żadnych zanieczyszczeń nie będzie na penisie.Często tak robimy bo jednak w opakowaniu to nie to co "na oklep"przyjemnej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Aga.1962
Ale jak to do konca jest z tymi specyfikami bo nie za bardzo to rozumiem... Nakladasz spora porcje do srodka i czekasz i co juz mozna kochac sie analnie bez obaw ze w srodku cos zostalo? Niby jak to ten cudowny żel zrobił? Gdzie to mozna nabyc te lubrykanty?Tylko w sex shopach??

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ja miałam robioną lewatywę przed i po cesarce. Nic to nie boli, ma się uczucie jakby parcie na stolec,bo jelita wypełniają się wodą. Czuje się lekki dyskomfort,ale nie ból. Po opróżnieniu woreczka z wodą,trzeba chwilę pochodzić i pójść do WC. Mam nadzieję,że komuś pomogłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...