Skocz do zawartości
Forum

Chora obsesja na punkcie swojej wagi


Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to strasznie typowe, 18 latka która chce byś chudsza i chudsza ale u mnie to raczej nie jest normalne, zaczne od początku. rok temu odchudzałam sie i w ciągu 3 miesięcy schudłam 10 kg, ważyłam 60 po schudnięciu 50 a teraz waże gdzieś 54(niewiem dokładnie ale na 161cm wzrostu) NIBY mówią mi że jestem szczupła że predzej to jestem jeb***ta niż gruba ale ja nie potrafie myśleć inaczej, po prostu czuje sie okropnie w swoim ciele może to głupie i płytkie z mojej strony ale chyba bd sie dobrze ze sobą czuła dopiero jak będą mi kości wszędzie wystawać.. niewiem nie potrafie nad tym panować i dołuje mnie jedynie myśl że nie chudne i mam wrażenie ze z dnia na dzień jestem tylko grubsza i grubsza.. macie jakieś porady dla mnie co moge zrobić żeby po prostu najzwyczajniej w świecie zaakceptować siebie?

Odnośnik do komentarza

no właśnie nie myśle że to jakieś początki anoreksji bo anorektyczki są chorbliwie chude a ja mam troche ciałka więc narazie nie jest ze mną tak źle ( znaczy co do choroby) a na pytanie jak schudłam to codziennie ćwiczyłam ale to bylo dla mnie okropnie męczące i już nie dawałam rady, próbuje znów do tego wrócić ale ciężko mi bo pamiętam jakie to ciężkie było

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...