Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Daria to ja

Wybierz sobie imię

Rekomendowane odpowiedzi

martusaaa
Oriana lub Nikola ale to niestety imiona moich rodzonych sióstr ;)

No coś Ty! Ja bym sto razy bardziej wolała mieć Twoje imie, niz swoje... Hehe, mam bardzo podobna sytuację do Ciebie, bo Marta to też imię mojej siostry.:) Kurczę, tylu ludzi wokół mnie ma ładne imiona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~karolkowa mama
Mój brat miał mieć na imię Ariel,na szczęście babcia przemówiła mamie ,mam kolegę co ma na imię Bożydar.

"Bożo w porzo" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój pies się nazywa Majka / Maja
ale na osiedlu mam z 10 dziewczynek z imieniem Maja
ja bym mogła miec na imię Anastazja choć i tak mam dość nietypowe imię - Aniela, stara polska wersja Angeliki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam kolegę Ariela i nie sadze by został skrzywdzony tym imieniem, ogólnie bardzo fajnych chłopak pewnie dlatgo dobrze mi się kojarzy to imię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kosmatka

no swojego dziecka nie nazwałabym tak... bo nawet jak do niego wołać zdrobniale?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zielony kapturek777

Oriana, Druzjan- świetne, oryginalne imiona, żadna krzywda- przeciwnie jeśli ceni się niepowtarzalność. Kaśki, Agnieszki, Anki, MOniki, Sylwie... wszędzie ich pełno. Ja lubię swoje imię , mam nieoklepane (choć już zaczyna być) , mój kochany też ma oryginalne, choć staropolskie i zapomniane, nasze dzieci też będą miały zaszczyt nosić imię wyjątkowe. Wybierając imię powinno się zapoznać z jego znaczeniem, z pochodzeniem i przesłaniem. Nie chodzi o wróżby ale o świadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...