Skocz do zawartości
Forum

Jak działa ephetonina w antybiotyku do nosa?


Gość JaaTa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam takie pytanie odnosnie antybiotyku robionego w aptece,Pani doktor przepisala mi go na przewlekły katar baktryjny .
Składu nie przeczytałam ale jak odebrałam na wypisanej kartce dołaczonej do buteleczki jest skład-ephetonini 0,08,Neomicini 0,08,Gentamycini 0,032 i jakis dziwny skrot Ag,def, ud 10.0 (mniej wiecej)
I teraz pytanie odnosnie ephetonini(czyli chyba pochodnej efedryny)-jak ona tu działa i co ma do tego antybiotyku,ze musiala byc w składzie?
Pytam poniewaz źle znosze wszelkie leki z pochodna efedryny,pseudoeferdyna etc - chyba wyst w lekach np na przeziebienie itd-w kazdym razie czuje sie bardzo pobudzona i serce mi łomocze - po prostu źle znosze.
Czy tutaj moze byc podobnie?Nie chce sie meczyc po zaaplikowaniu kropli do nosa...
Dziekuje za odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziekuje:)Też to wyczytałam ale boje sie zaaplikować ze względu na to,że wiem jak działaja na mnie rozne historie efedrynopodobne w lekach na przeziebienie itp.
Masakrycznie pobudzaja i źle sie po nich czuje.
Tu jest miejscowo wiec moze nie byłoby az takiego działania ogolnego na organizm??
Jesli tu nikt mi nie podpowie to chyba bede musiala sie znow wybrac do lekarza i dopytac..Boszz....:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...