Skocz do zawartości
Forum

Co najczęściej oglądacie w telewizji?


Gość Natalia83

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,Co najcześciej oglądacie w TV? Bo ja tak ostatnio skalałam po programach i stwierdzam nie ma nic ciekawego. Żadnych nowości wszedzie to samo, zaczęłam się zastanawiać po co mi ta kablówka, skoro nic w niej nie ma, oprócz discovery, HBO i kilu programów llipa. A już stacje typu 1,2, polsat i tvn to jakaś porażka. Ile w ogóle czasu spędzacie przed telewizorem.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

No ja oglądam głównie na kompie seriale albo na HBO ale do moich ukochanych należą. Moje top 10 ( pierwsza trójka jest płynna ale zawsze to są te seriale)
1. Supernatural
2. Gra o Tron
3. Greys Anatomy i Ostry Dyżur
4. Elemntary
5. Castle
6. Firefly
7. Grimm
8. Rodzina Borgio
9. Spartacus
10. Czterech Pancernych i pies ( serial mojego dzieciństwa, mam do niego mega sentyment pomimo że znam go na pamięć)

Odnośnik do komentarza

Raczej oglądam w necie, bo mi się nie chce oglądać reklam i też w tv na nic nie mogę trafić. Z seriali polecam Siostrę Jackie. Taki prawie House w wersji żeńskiej, tylko bardziej się kręci wokół losów postaci niż chorób pacjentów :)

-------Akceptuj, czego nie możesz zmienić! Zmieniaj, czego nie możesz zaakceptować!-------

Odnośnik do komentarza

Według mnie nie mają znaczenia, sympatie partyjne z małymi drobnymi wyjątkami. Ogólnie władza zobowiązuje, a ten co ją ma, to pociąga za sznurki, tak odgórnie przyjął się trend. Chyba niema sensu, mówić która stacja ma największy obiektywizm czy neutralność, w to niewierze i też niema sensu robić im reklamy :) Poza tym nie lubię polityki, tym bardziej politykować ;) Lubię się przyglądać zmianom, którym daje się ponieść człowiek z egzaminem dojrzałości i w jakim stopniu presja otoczenia i popęd materialny się do tego przyczyniają.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzicie, że totalnie skopano ramówkę na tą jesień? Na większości programów wieczorami lecą nasze nudne, przewidywalne, tasiemcowe, polskie seriale. Dobrym przykładem jest tu tvn... po "Uwadze" leci np. "Na wspólnej", "W11", "Bitwa o dom" i dziś akurat pierwszy film jest o 22:30.

W sierpniu byłam załamana tv, czekałam niecierpliwie do września i.... się rozczarowałam. :D Zaczęłam ściągać filmy z internetu, by można było wieczorem coś pooglądać.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej lubie seriale komediowe z lat 90tych. Na Polsat 2, TVP Rozrywka i ATM Rozrywka lecą Miodowe lata, Daleko od noszy, 13 posterunek i Graczykowie. Na tych samych kanałach na zmiane oglądam kabarety. Same powtórki ale mnie dalej rozśmieszają jak za pierwszym obejrzeniem ;D

Odnośnik do komentarza

Ja regularnie oglądam teleturniej Jeden z dziesięciu, a od czasu do czasu magazyny kulinarne, podróżnicze, kulturalne.. (Okrasa łamie przepisy, Makłowicz w podróży, Wojciech Cejrowski boso przez świat, Kultura głupcze, Weekendowy magazyn filmowy i Sprawa dla reportera). Telewizor włączam też do spania.. Jakiś zagraniczny film sensacyjny z przyjemnym usypiającym głosem lektora ^^

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...