Skocz do zawartości
Forum

Dobre sklepy z bielizną


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jakie lepsze sklepy z bielizną polecacie?
Chodzi mi o typowo bieliźniane sklepy, nie jakieś sieciówki, gdzie można znaleźć biustonosze w rozmiarach 65E w przystępnych cenach do 100 zł.

Ostatnio kupiłam świetny stanik w Esotiq, jest po prostu idealny. Z ramiączkami i bez wygląda tak samo, biust ładnie uniesiony :).

A poza Esotiq jakie polecacie?
Korzystacie ze strony ,,intymna" ?

Odnośnik do komentarza

ja wam dziewczyny polecam sklep internetowy polski (pl) "intymna". Mają tam piekielnie seksowne komplety różnych marek. W większości staniki do 100 zł, można dokupić do nich do kompletu pasy do pończoch, majteczki... Tam też można kupić komplety nocne, przebrania erotyczne, ale również kostiumy kąpielowe i ciuszki. Upatrzyłam sobie kilka biustonoszy i nie mogę się zdecydować :) pomożecie?

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, zdążyłam już zamówić i mi doszedł, ale nie jestem zadowolona... także muszę odeslać. Teraz wiem, żeby nie kupować nic z firmy AXAMI. Te staniki to w realu jakieś wory. Zamówiłam obwód 65, a jest szeroki jak 80, którą mogę się owinąć 2 razy dookoła. Miski też jakieś niestandardowo duże - do tego stopnia, że moja mama, dość bardzo hojnie obdarzona przez naturę, zmieściła spokojnie w nie swoje bimbałki :P

Jaką firmę polecacie, co ma STANDARDOWĄ rozmiarówkę, gdzie 65-ki są ścisłe, jak to 65-ki?

Odnośnik do komentarza
Gość Turczynka

Lato zbliza sie wielkimi krokami i tez nie wyobrazam sobie wakacji bez wypoczynku gdzies nad woda. Ciezko tak doradzic cos przez internet poniewaz taki stroj trzeba dopasowac do sylwetki. Moim zdaniem najlepiej sie sprawdzi jednoczesciowy kostium kapielowy, wybierany przez wiele kobiet. Moja znajoma pracujaca w sklepie z bielizna damska zauwazyla w ostatnich latach ten trend. Jednym z argumentow wplywajacych na decyzje zakupu jest fakt, ze wplywa pozytywnie na wyglad sylwetki. Niestety ze wzgledu na brak czasu nie kazda z nas jest w stanie zyskac figure modelki. Moga go nosic kobiety z niewielkim biustem, jak i kobiety o pelniejszych ksztaltach. Jesli juz mowimy o maskowaniu niedoskonalosci to swietnie sprawdzi sie tez pareo. Wiazane na rozne sposoby moze nam zastapic spodniczke lub bluzke, do tego zajmuje bardzo malo miejsca w naszym bagazu. Idealnie tez sprawdzi sie jako ochrona przed sloncem i wiatrem. Ze wzgledu na swoja popularnosc zapewni nam takze modny wyglad, bez obaw bedziemy mogly sie pochwalic zdjeciami w mediach spolecznosciowych. W kwestii zakupu to mozna poszukac pareo lokalnie badz dla osob ceniacych sobie wygode przez internet - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/akcesoria/ Pozostaje tylko wybrac odpowiedni dla nas fason.

Odnośnik do komentarza

Nie polecam kupowania bielizny w sieciówkach bo niestety ale bielizna w nich jest praktycznie jednorazowa. Mam kilka sztuk takiej bielizny, która dobrze się nosi ale są to raczej wyjątki i w wiekszości bielizna rozpadała mi się po kilku praniach. Rozciągnięte biustonosze czy majtki denerwują mnie, poza tym nie są wygodne do noszenia tak wiec wolę dopłacić trochę wiecej ale kupić sobie coś co jest porządniej wykonane.

Jeśli miałabym tutaj polecić firmę, która ma bieliznę dobrej jakości w stosunku do ceny to będzie to Obsessive: https://obsessive.com/pln_pl/koszulki-nocne Lubię szczególnie ich koszulki nocne, chociaż majtki również mają porządne. 

 

Edytowane przez zdenka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o szeroki wybór bielizny damskiej, jak i męskiej to śmiało polecam sprawdzić też ofertę przygotowana przez Valetta w przypadku których będziecie mogli liczyć na bardzo dobry wybór propozycji, świetne ceny i jednocześnie zaskoczycie swoich partnerów na przykład pięknym kompletem koronkowym ?

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej1

Jasne, że tak! Jeśli szukacie ciekawej bielizny, to powinniście przede wszystkim zajrzeć do dobrych sklepów internetowych. WIem, że w https://julimex.pl/pl/p/Lekkie%2C-czarne-figi-wyszczuplajace-Slim-All-Day-571/1643 możecie zakupić eleganckie figi wyszczuplające, więc warto zajrzeć tam już teraz. Czuję, że to może być dla Was świetnym wsparciem w codziennym funkcjonowaniu, pomyślcie nad tym.

Odnośnik do komentarza

W sieci znajdziemy całą mase sklepów z bielizną. Rzeczywistość pokazuje jedno, w praktycznie większości z nich nie znajdziemy towarów spełniających wysokie standardy. Nie jest sztuką kupić coś na przypadkowej promocji, co przy okazji może okazać się mało potrzebne w dłuższej perspektywie. Sztuką natomiast jest kupić coś eleganckiego z czego będziemy mieć satysfakcję przez długi czas. Warto jest także orientować się co na dany moment cieszy się największym popytem. Wśród kobiet ceniących sobie wygodę jest to body, świetnie zastępujące zwykłą bieliznę. Swoją popularność zawdzięcza komfortowi jaki daje, nie trzeba się już martwić więcej o takie problemy jak podciąganie czy rolowanie - body zostaje na swoim miejscu. Jeśli chodzi o firmy mogące się pochwalić wysoką jakością użytych materiałów to będzie m.in. Undress Code - https://pl.undress-code.com/kategoria/body Dobra znajoma mi zasugerowała i powiem szczerze, miała 100% racji.

Odnośnik do komentarza

Sama przerzuciłam się już w 100 procentach na sklepy internetowe. Przy czym moim zdaniem świetną bieliznę można kupić w https://e-bielizna24.pl/ . Szczególnie cenie sobie dostępne tutaj produkty marki Promees. Uwielbiam szczególnie ich biustonosze jak i ramiączka ozdobne. Są mega wygodne, a przy tym prezentują się naprawdę niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Gość Lotika87

 

W sklepie https://mi-ma.ofp.pl/ jest bardzo dobra oferta produktów bieliźnianych, jak ktoś będzie szukał dobrych propozycji to uważam, że warto do tego sklepu zajrzeć. Mają dużo produktów w sprzedaży, sensowne ceny i jednocześnie szybka wysyłka. Wygoda kupowania bo nie trzeba wychodzić do sklepu, dla mnie super rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...