Skocz do zawartości
Forum

Kłujące krostki na dłoniach i ból głowy


Gość anullav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przede wszystkim zaczne od tego, że często spotykam tu bardzo dużo profesjonalnych odpowiedzi i dlatego właśnie postanowiłam opisać moje objawy. Co prawda wątpie, że zostanie mi udzielona owa odpowiedź, bo nie robiłam tu opłat, ale spróbować zawsze można.
Moim problem są pojawiające się już od miesiąca dosyć dziwne krostki na dłoniach. Początkowo pojawiały się tylko na opuszkach palców, aż zaczęły sie rozprzestrzeniać na calych dłoniach, po wewnętrznej stronie. Są to maleńkie kropeczki, z tym, że w środku maja brązową plamke. Gdy je dotykam poprzez "przejechanie" palcem, badź paznokciem, to bardzo kłują. W temacie wspomniałam również o bólu głowy. Nie wiem czy to nie jest połączone z tymi krostkami, bo ból jest dość dziwny. Pojawia sie pulsująco tuż nad prawym uchem i przechodzi stopniowo do skroni. Bez tabletki się nieobejdzie (nurofen). Bardzo się boje, że to objawy jakiejś choroby, niestety wizytyte u kekarza mam dopiero za jakiś miesiąc, a może nawet dłużej. Dodam, że mam 22 lata, nie mam nałogów, jeśli już to od czekolady ;).. nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem, poza grypą, oraz w mojej rodzinie nikt nie chorował na poważniejsze choroby, natomiast jeśli chodzi o mój tryb życia, jest chyba normalny. Co prawda nie uprawiam sportu, ale jestem szczupłą osobą, lecz dużo czasu spędzam przed różną elektroniką..
Wydaje mi się, że podałam wiele przydatnych informacji, by uzykać jakąkolwiek odpowiedź, ale też zdaje sobie sprawe, że nikt nie napisze co w 100% mi dolega.

Dziękuję, jeśli ktokolwiek poświęcił czas, by zapoznać się z moim problemem, a będę ogromnie wdzięczna , jeśli ktokolwiek udzieli mi paru informacji.

Pozdraiwam
Ania

Odnośnik do komentarza

Moim problem są pojawiające się już od miesiąca dosyć dziwne krostki na dłoniach. Początkowo pojawiały się tylko na opuszkach palców, aż zaczęły sie rozprzestrzeniać na calych dłoniach, po wewnętrznej stronie. Są to maleńkie kropeczki, z tym, że w środku maja brązową plamke. Gdy je dotykam poprzez "przejechanie" palcem, badź paznokciem, to bardzo kłują. Co to moze byc????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...