Skocz do zawartości
Forum

Dieta norweska


Gość alizeee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym się dowiedziec jakich mogę spodziewać się efektów będąc na diecie norweskiej. Jaki jest przykładowy jadłospis i moze ktos stosowasł to bedzie mogl odp z doswiadczenia. jestem mloda osoba mam 21 lat, mam nadwagi ok. 10 kg i wiem ze na tej diecie moge schudnac 10 kg w 2 tygodnie, prosze o rady jak tego dokonac.

Odnośnik do komentarza

Ja tą "dietę" wypróbowałam jak byłam jeszcze w wieku nastoletnim i złapałam fazę na szybkie schudnięcie. Głupia byłam i tyle.

Po tej diecie schudłam 13 kg w 2 tygodnie (przy tej diecie poza tym dużo ćwiczyłam), ale... odbiło mi się to na zdrowiu niesamowicie. Włosy garściami zaczęły wypadać, paznokcie łamały się jak zapałki, sińce pod oczami. Poza tym częste bóle głowy, ospałość, całkowita niechęć robienia czegokolwiek, nie mogłam się na niczym skupić.

Co prawda do dzisiaj (25 lat) moja waga od tamtego czasu podniosła się tylko o 2 kg (efektu jojo nie było, nie wiem jakim cudem), zdecydowanie odradzam tą dietę i jakiekolwiek diety tego pokroju.

Odnośnik do komentarza

~Nie bo nie
13 kg w 2 tygodnie????!!!!!!!!! Nie wiem czy gratulować czy współczuć.

Ja sobie współczuję ponieważ pomimo iż nie powróciłam do poprzedniej wagi, przypłaciłam to zdrowiem i ogólnym samopoczuciem.

Miałam wtedy z 17 lat, teraz mam 25 i tylko z pożałowaniem i wstydem kręcę głową przypominając sobie jak głupia wtedy byłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...