Skocz do zawartości
Forum

Niewielka anemia przy kamicy żółciowej


Gość andy3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Mam pytanie, mój ojciec miał usuwany woreczek żółciowy i okazało się że ma 2 kamienie około 2 cm.Przed operacją która ogólnie nie była planowana miał okropny ból jak sie okazało z powodu kamicy żółciowej.W woreczku było zapalenie (pogrubiałe ściany w usg) i tato od razu został skierowany na operację.Operacja sie udała, woreczek usunięto, onkolog-chirurg twierdzi że nie było to nic groźnego ale tato ma niewielką anemię.O to wyniki Erytrocyty 4.47 (4.5-5.8) HGB 13.6 (14-18) HCT 38.7 % (41-54%) no i miał podwyższone leukocyty 10.96 (norma do 10) i CRP 28 (0-10) reszta wyników w normie.Czy to mogło być spowodowane przez kamice żółciową i ten stan zapalny w woreczku? Chodzi mi o tą niewielką anemię.Tato czuje sie dobrze, ma apetyt szybko dochodzi do zdrowia.Jeszcze czekamy na wynik hp woreczka ale lekarz chrirurg w i koncu onkolog który operował uspokaja że to nic takiego prócz zapalenia tam nie było.Czy mamy martwić sie tymi wynikami? lekarz nic nie mówi o tych badaniach krwi itp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...