Skocz do zawartości
Forum

Sperma na przedmiocie a ryzyko ciąży


Gość glupolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość glupolek

Witam serdecznie.
Mam bardzo glupie pytanie, a mianowicie: Któregoś dnia sie masturbowałem, miałem spermę na ręce, następnie ją wytarłem (w pośpiechu, obawiam się, że bardzo nie dokładnie), ponieważ musiałem otworzyć drzwi i wziąść pewien przedmiot. Mam glupie pytanie : jesli na tym przedmiocie byla moja sperma, to po 1.5 h (do takiego czasu bylem sam) jezeli ktos by go dotknal i przeniosl w intymne miejsce moze zajsc w ciaze ? Robilem "testy" ze swoja sperma i zastygala po kilku minutac, gora siedmiu. Bardzo przepraszam za to glupie pytanie.
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

chciałam zadać pytanie gdyż mój tata często dotyka sie w miejscch intymnych ,ja ostatnoi poszłam na telewizje do salonu i wziałam w ece pilot który był dziwnie mokrawy,potem poszłam do łazienki i chciałam sprawdzić jaki mam sluz gdyż zawsze to sprawdzam wtedy orientuje sie kiedy bede mieć miesiączke...włozyłam recę nie całkiem tylko kawałek poprostu tylko żeby sprawdzić boje ię ze to był sluz płodny miałam uczucie wilgotnosci ,cy plemniki mogły przezyć na pilocie ,mój tata jechał do pracy o 6:00 a ja dotykałam pilota o 11:00 nikt go wceśniej niedotykał ,niewiem czy mój tata przeniósł permę na puilot niewiem wiem tylko że czasami przypadkiem to widziałam i sie bałam zawsze myje rece cokolwiek dotykam ale akurat myślałam o czymś innym i zapomniałam i akurat wtedy jak sprawdzałam slu czy istnieje ryzyko ciąży z pilotem? przepraszam za głupie pytanie ale mam schizy ciazowe i nocami rycze z tego powodu czasem chce mi sie wymiotować i boje sie że z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

otóz mój tata czesto dotyka sie w miejscach intymnych niewiem czy sie masturbuje ale sie boje ,bo dotykał sie tam i dotknął klamki a ja po nim odrazu dotknełam klamki niewiem czy tam była sperma. i poszłam do łazienki miałam okres i wsunełam palec do pochwy teraz boje sie ze jestem w ciązy a niechce czy ktoś może mi pomóc ja strasznie sie boje...:(

Odnośnik do komentarza

witaj zajscie w ciąze w ten sposób jest nie możliwe ponieważ plemniki nie przezyją długo w warunkach normalnych do tego na przedmoitach które są używane i czesto jest na nich dużo innych bakterii. a co do twojego taty porozmawiaj o tym z mama moze tata ma jakąs chorobe weneryzną swedzi go w miejscach intymnych albo ma jakieś zaburzenia. to nie jest normalne zachowanie dorosłego mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Gość 1234567891011

Mam mega duży problem. Masturbowała mnie dziewczyna nie doszło do wtrysku potem dotykała swojej pochwy i czy po tym jak dotykała mojego penisa i potem swojej pochwy a miała dzień owulacji to czy może zajść w ciążę??? Bardzo błagam o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...