Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas masturbacji wibratorem


Gość Lady01

Rekomendowane odpowiedzi

moim problemem jest błona dziewicza. Często masturbuję się poprzez stymulacje łechtaczki i wkładanie sobie do pochwy czegoś podobnej długości do członka jednak mającego mniej w obwododzie. taka masturbacja sprawia ze dochodzę. Jestem cała mokra, po moim ciele rozchodzą się dreszcze. kiedy osiągam orgazm czuję potrzebe włożenia sobie do pochwy czegoś grubszego. Jedank mimo tak dużego podniecenia, kiedy chce włożyc sobie wibrator któryjest rozmiarów penisa, nie mogę tego zrobić. Boję sie ze kiedy dojdzie do zbliżenie z chłopakiem ta sytuacja się powtórzy. Jaka jest tego przyczyna. Moze moja błona jets po prostu za gruba i nie da się jej przebić?

Odnośnik do komentarza
Gość magisterr

Jeśli nigdy nie uprawiałaś seksu, to na pewno twoja pochwa jest wrażliwa i nie przyzwyczajona do czegokolwiek większego (grubszego). Jestem facetem, wiec nie mogę nic powiedzieć po własnych odczuciach, ale wiem że u kobiet pierwszy stosunek prawie zawsze boli (nawet nie samo przebicie błony dziewiczej), a nawet czasami drugi. Może jest to związane właśnie z napięciem mięśni, albo stricte szerokością pochwy. Tu ci już niestety musza się wypowiedzieć jakieś kobiety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...