Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z powodu zaniedbywania rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Laladoo
Dawno tu nie byłam i prawdę mówiąc tylko obserwuję Twój wątek, nie piszę. Jednak cieszę się razem z Tobą ze się udało. U mnie też jak na razie stabilnie.
Życzę dużo miłości i wspólnych bardzo przemyślanych chwil. Taka rozłąka jednak wiele daje. Wiem coś o tym. Dostrzegamy to czego kiedyś w ogóle nie zauważaliśmy
Pozwodzenia :))

Odnośnik do komentarza

Mijają miesiące, teraz jesteśmy razem na wakacjach. Miewam czasami myśli, że to sie wkrótce skończy. Kilka razy śniło mi sie, że znów się rozsralismy. Niby dlaczego? Pyta. Przecież nie ma ku temu powodów.
Założenie nasze jest proste. Aby uniknąć nieporozumień, zamykamy problemy na bieżąco. Nie myśli o rozstaniu nawet, kiedy jest mocna wymiana zdań. Warto było walczyć. Mam swoją rodzinę.

Często nie zaglądam, ponieważ używamy jednego kompa. Częste czyszczenie historii przeglądania może zostać zauważone. Wolę sporadycznie. Życzę wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Witaj
Wiesz lalado myślę, że starasz się być za bardzo odpowiedzialnym, zbyt ci zależy na tym by czegoś nie zepsuć, wal trochę na luz, daj temu swobodnie się rozwijać i karm się spontanem. Pamiętaj, że popełniać błędy jest rzeczą ludzką kwestia tego jak do nich podchodzimy szczególnie z najbliższymi, więc nie wybiegaj zbytnio w przyszłość a ciesz się chwilą. Buduj momenty wspólnej w trójkę bliskości, poprzez wyjątkowo spędzany razem czas tworząc magiczne chwile i o nic się nie martw. To ty jesteś facetem który trzyma swoje kobiety za ręce, nie goń zbyt do przodu by w tej wspólnej w miarę dostatniej przyszłości dotrzymały ci tempa dając czas na układanie kartek życia, a będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia ci powiem, że mam znajomych co walą po portalach będąc w związkach. Wiesz również jest to kasowanie historii kompa, ale wiesz, że sprawdzę twoją zawartość pomimo kasowania? Myślę, że warto byłoby byś zaczął pomału wtajemniczać swoją kobietę w swoje słabości, te nuty tajemniczej mrocznej wiedzy. Jeśli chcesz naprawdę zaznać tej grobowej deski...to uwierz mi musisz zacząć karmić kobietę pomału tymi bolesnymi, może dla niej informacjami, chociażby tym jak pisanie na forum o waszych uczuciach. Wiem, że to trudne ale również wiem że najbardziej twardy facet jak pokaże łzy to nie wstyd, jeśli chcesz zbudować otwarty i w pełni szczery związek.To zawsze trudna praca, ale pamiętaj o jednym...stwarzasz coś czego nie zmąci żaden inny pewny siebie i ładny uśmiech faceta, wytwarzaj te sytuacje w których żaden cwaniak obiecujący złote góry się nie przebije, wiem coś o tym sam jestem takim. Kobiety nigdy nie są słabe, ale są takie bo mają słabych facetów, pamiętaj i nigdy nie bądź taki a masz w sobie charyzmę, rozwijaj więc ją a ci się powiedzie, miło zaskakuj, lecz i zarazem odkrywaj słabości . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witaj Lalado :D ja tez czasami śnie ze bardzo kłuce sie z mężem i ze sie rostajemy. budze sie z lękiem. Miałam ślub o jakim marzyłam. mąż sie postarał całym sercem. Codziennie pokazuje jak mnie bardzo kocha. Jestem bardzo szczesliwa. Zawsze chciałam tak żyć, no ale .... co było mineło. Nie wracamy co bylo. Dziekuje ze mnie wspieraliście. Życze wszystkim prostej drogi w życiu. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Powracam pod koniec roku.
Jesteśmy wciąż razem. Córka coraz więcej ma do powiedzenia. Cieszymy się wspólnie sobą. Są kłótnie, ale krótkie i szybko nie zapominane, ale wyjaśniane. Moje podejrzenia co do podwójnego jej życia są raczej zbędne. Raczej ona ma więcej obaw co do mnie. I po co? :) Wszak nie musi.
Powiem jedno. Udało mi się. Ona mnie kocha. Kochała nawet po rozstaniu. Skąd wiem? Sama opowiadała.

Nie poddawajcie się. Wytrwałość i cierpliwość, to najlepsze, co możemy zrobić chcąc walczyć o ukochaną osobę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...