Skocz do zawartości
Forum

Silne krawawienie z błony dziewiczej a ciąża


Gość mo...ty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bardzo poważny problem. Wczoraj miałam swój pierwszy raz z chłopakiem mam prawie 18 lat ( kończę je w maju) niestety moja błona dziewicza była zbyt gruba i gdy chłopak chciał we mnie wejść ( trwało to zaledwie kilka minut ok 3 ) to leciała mi krew i nie było to słabe krwawienie. Od razu 'zmyłam się ' do toalety i wzięłam prysznic. Wieczorem włożyłam sobie tampon by za chwilę go wyciągnąć i był trochę zakrwawiony jak i miał (jakieś małe drobinki, białe, czerwone jak przy upławach). A dziś mam bóle podbrzusza oraz jajników. Obawiam się jak pewnie każdy w moim wieku czy mogło dojść do zapłodnienia ? Dodam tylko że jestem przed miesiączką (mam ją dostać za kilka dni) więc wszystko działo się w moich dniach niepłodnych. Używaliśmy prezerwatywy. I nie wiem co mam teraz robić mam tabletki antykoncepcyjne - muszę zacząć je brać od 1 miesiączki ale myślałam co by się stało jak bym wzięła ją dzisiaj, albo udała się do ginekologa po tabletkę PO ale nie wiem czy mam się czym martwić. Proszę o szybką pomoc;( Z góry dziękuję i pozdrawiam Monika.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Zdecydowanie nie ma także potrzeby stosowania tabletki "po stosunku". A propos tabletek to proszę poczekać do miesiączki. Pierwszego dnia krwawienia proszę zażyć pierwszą tabletkę co zagwarantuje Pani skuteczność antykoncepcyjną już od pierwszego dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...