Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy mięśniaku


Gość aagusiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aagusiaaa

Witam,
Mam 29 lat, od dłuższego czasu mam poważne problemy ze schudnieciem. Odżywiam się zdrowo, bez cukrów ale prowadze ogólnie zdrowy tryb życia. nie pijam kawy sporadycznie herbatę, bardzo dużą ilość wody. regularne ćwiczenia na basenie, brzuszki ( ciężko ćwiczyć nie mogę, mam uszkodzoną rzepkę w kolanie i nie sprawną rękę po wypadku)
Biore tabletki hormonalne ale tylko przez 10 dni cyklu z powodu pozbycia się mięśniaka.
Ostatnio z powodu utraty przytomności i ślinego bólu głowy trafiłam do szpitala. Nie stwierdzono niczego, obecnie leczę się u neurologa. Kardiologicznie jestem zdrowa,Tarczyca okej i wyniki ogólne mam dobre.
Ostatnio miałam poważny problem z brzuchem , spuchł mi tak jakby była w 9 miesiącu ciąży;/ po 2 dniach troche spadło ale czuje się czasem jak balon.
I problem polega na tym , że potrafie przytyć a moje posiłki nie są zbyt duże, chociaż się najadam i każdy posiłek jest zdrowy,(psrawdzone produkty bez chemii) ostatni posiłek jem po 16.
Proszę o poradę co mogę zrobić,żęby pozbyć się nadmiaru ciałka :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Dorotka z krainy Oz

podejrzewam że będzie Ci trudno schudnąć bo przy tym mięśniaku i tabletkach możesz mieć zaburzenia hormonalne. I to moze powodować że nie chudniesz.
Co do brzucha to moze masz wzdęcia, może coś jesz co powoduje powstawanie nadmiaru gazów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...