Skocz do zawartości
Forum

Ślub za granicą


Rekomendowane odpowiedzi

Może pomyślicie ze się chwalę ale planujemy z moim narzeczonym ślub , całkiem niespodziewany i nietypowy bo na Malediwach :) Nasze rodziny się kłócą i nie mamy ochoty na ślub w naszym mieście a tym bardziej wesele. Postanowiliśmy zwyczajnie uciec i zamiast wydawać pieniądze na ślub wydać na podróż ZE SLUBEM :) Czy mieliście podobne pomysły na ucieczkę za granicę, czy dalsza rodzina i przyjaciele odsuneli sie od Was ? Mam dylemat bo mam tylu przyjaciół i część z rodziny którą chciałabym zabrać a nie mogę bo wyjazd kosztuje majątek. . Nie chodzi o to ze sie chwalę ale koszty naszej ucieczki nie pozwolą mi zabrać nikogo bliskiego. Jeśli ktoś z Was kiedyś uciekł ( nie chodzi o Malediwy :) ) ale gdzieś daleko bez rodziny to proszę podzielcie się ze mną doświadczeniami jeśli chodzi o reakcję rodziny, będzie mi może liżej. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

Ja sama o tym myślałam, czy by nie polecieć np do Tunezji czy Grecji, tylko ja i narzeczony rodzice i świadkowie. Ale doszliśmy do wniosku że zrobimy w Polsce u siebie, aby każdy mógł w tym uczestniczyć

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

Osobiście uważam, że to fajny pomysł.
Moi znajomi mieli ślub w Chinach i było super,
Wiadomo, że bez tej całej oprawy i ślub w ambasadzie a nie w kościele, ale o to im chodziło/
Proponuję się dowiedzieć czy taki ślub będzie miał moc prawną w Polsce. Tzn jeśli weźmiecie go w ambasadzie to tak, ale jeśli na plaży to nie jestem pewna.

Odnośnik do komentarza

My z obecnym już mężem wzięliśmy ślub na Maderze z pomocą madeira dreams. Wyszło pięknie, kameralnie i tylko z najbliższą rodziną i przyjaciółmi- wszyscy wypoczęli, obyło się bez stresów i kłopotów. Polecam taką opcję

Odnośnik do komentarza

To fakt ślub za granicą to super sprawa, szczególnie dla osób które nie są jakimiś szczególnymi tradycjonalistami. Znajomi też brali ślub na Maderze pod opieką madeira dreams i przyznam, że sama żałuję że na to nie wpadłam - taniej im wyszło niż nasze klasyczne wesele i jak romantycznie

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 13:42, Gość sońka111 napisał:

To fakt ślub za granicą to super sprawa, szczególnie dla osób które nie są jakimiś szczególnymi tradycjonalistami. Znajomi też brali ślub na Maderze pod opieką madeira dreams i przyznam, że sama żałuję że na to nie wpadłam - taniej im wyszło niż nasze klasyczne wesele i jak romantycznie

Kurczę z tą Maderą to naprawdę genialna opcja, sama zastanawiam się nad jej wykorzystaniem. Ta madeira Dreams to polska firma tam na miejscu?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.04.2020 o 13:35, Gość Grzegorz napisał:

To fakt Madera na ślub jest idealnym miejscem. Poznałem Sonię z Madeira Dreams podczas zwiedzania wyspy i słyszałem że organizują też i śluby - jak tak organizuje śluby jak zwiedzanie to BOMBA!

Miałam okazję byćna ślubie na Maderze i rzeczywiście wspaniała przygoda, kameralnie i przyjemnie, a ta madeira dreams to naprawdę świetna firma w tym zakresie

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w ślubie naszych znajomych. Odbył się on na Maderze, w bajkowej oprawie i przepięknej scenerii. Tego nie da się opisać słowami. Pani Sonia z Madeira Dreams to niesamowita organizatorka, jedzenie, muzyka, piękny klimat. zapamiętam to do końca życia. Na Maderę chcemy jeszcze wrócić, bo umówiliśmy się na wycieczkę.

Odnośnik do komentarza

Byliśmy na Maderze na ślubie znajomych z pracy. Organizacja była rewelacyjna, jedzenie, muzyka, klimat. Tego nie da się opisać i nie da się zrobić takiego ślubu u nas w Polsce. Organizatorka z Madeira Dreams zadbała o wszystko tam na miejscu, ślub jak z filmu, wspomnienia mamy niezapomniane. Do dzisiaj ze znajomymi wspominamy i chcemy znowu się wybrać na Madere.

Odnośnik do komentarza

Myślę, ze ślub za granica to dobry pomysł. W Polsce teraz jakieś cyrki z reżimem itd. Moja siostra ma zaplanowany ślub na październik na Maderze. Długo szukała odpowiedniego miejsca, nie chcieli mieć ślubu w Polsce. Znalazła namiary w internecie na Madeira Dreams i oni zajmują się organizacja, zdjęcia które wysłali jako poglądowe jak z filmu. sama nie moge sie doczekac, bo jestem druhna :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2021 o 11:34, Gość Ola napisał:

Myślę, ze ślub za granica to dobry pomysł. W Polsce teraz jakieś cyrki z reżimem itd. Moja siostra ma zaplanowany ślub na październik na Maderze. Długo szukała odpowiedniego miejsca, nie chcieli mieć ślubu w Polsce. Znalazła namiary w internecie na Madeira Dreams i oni zajmują się organizacja, zdjęcia które wysłali jako poglądowe jak z filmu. sama nie moge sie doczekac, bo jestem druhna :) 

Moja przyjaciółka  tez rozważa taka opcje, marzy o kameralnym ślubie w ciepłym klimacie. 

Odnośnik do komentarza

Każdy decyduje się na taki ślub jaki mu najbardziej odpowiada. Lecz bez względu na wszystko jakoś tę naszą salę weselną chcemy mieć pięknie ozdobioną Dlatego też zastanawiamy się nad tym co możemy do tego wykorzystać. I tak też między innymi tutaj https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki-weselne/winietki-weselne/ znaleźliśmy bardzo fajne winietki ślubne. Niby nic a bardzo fajne będzie się prezentować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2021 o 11:34, Gość Ola napisał:

Myślę, ze ślub za granica to dobry pomysł. W Polsce teraz jakieś cyrki z reżimem itd. Moja siostra ma zaplanowany ślub na październik na Maderze. Długo szukała odpowiedniego miejsca, nie chcieli mieć ślubu w Polsce. Znalazła namiary w internecie na Madeira Dreams i oni zajmują się organizacja, zdjęcia które wysłali jako poglądowe jak z filmu. sama nie moge sie doczekac, bo jestem druhna :) 

Patrzyłam na opinie Madeira Dreams w internecie, wszędzie bardzo dobre. Bylam na fanpage, zdjęcia faktycznie piękne. Nie planuje co prawda ślubu, ale myślę ze na wycieczkę się skusze, teraz maja jakieś zniżki ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2021 o 02:06, Gość Andrzej napisał:

Byliśmy na Maderze na ślubie znajomych z pracy. Organizacja była rewelacyjna, jedzenie, muzyka, klimat. Tego nie da się opisać i nie da się zrobić takiego ślubu u nas w Polsce. Organizatorka z Madeira Dreams zadbała o wszystko tam na miejscu, ślub jak z filmu, wspomnienia mamy niezapomniane. Do dzisiaj ze znajomymi wspominamy i chcemy znowu się wybrać na Madere.

Bardzo fajna opcja, poczytałam trochę w sieci i okazuje się, ze ta Sonia jest polka, wiec spokojnie się z nią dogadam i wszystko zaplanuje. Byc może się zdecyduje, bo marzy mi się inny ślub od wszystkich. A cenowo pewnie wyjdzie podobnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...