Skocz do zawartości
Forum

Cytologia a seks


cossi

Rekomendowane odpowiedzi

Cossi wybacz ale piszesz dośc niezrozumiale. Podejrzewasz, że Twoja partnerka okłamała Cię że nie chce seksu z powodu badania cytologicznego? Tak? i podejrzewasz że zdradziła Cię z ginekologie???? Tak?
Po cytologii może mieć podrażnienia choćby od wziernika, jako takich przeciwwskazań nie ma ale każda jest inna więc może ją to podrazniło na tyle że czuła dyskomfort.

Odnośnik do komentarza

W każdym razie upewnij się czy to był ginekolog płci męskiej czy żeńskiej zanim oskarżysz swoją partnerkę, to po pierwsze. Po drugie ja zawsze, wszędzie miałam i nadal mam ochotę kochać się z moim partnerem, ale jakoś badanie ginekologiczne czy to cytologia czy też usg które miałam wykonywane kilka razy , wyzbywało ze mnie chęć na miłosne igraszki, nie to że byłam kompletnie wyłączona i nastawiona przeciwko stosunkowi czy miłosnym igraszkom, ale świadomość, że przed chwilą miałam dogłębne badanie "ciałem obcym" nie wprawiało mnie w nastrój. Po trzecie tak, jest możliwość podrażnienia, ja po badaniu cytologicznym dostałam zapalenia pochwy i pęcherza i to w ciągu 2 godzin od zabiegu więc jest możliwe delikatne czy też mocniejsze podrażnienie pochwy zwłaszcza jeśli ginekolog nie był uważny czy delikatny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...