Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha i biegunki po przebudzeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Szukałam juz wiele odpowiedzi na swoj stres dlaczego tak sie dzieje ale do tej pory nie wiem i odwarzyłam sie napisac w koncu o swoim problemie.

Problem rozpoczał sie jak byłam w liceum czyli jakies 5 lat temu. Zauwarzylam u siebie , ze gdy rano wstawałam do szkoły byłam strasznie zesresowana . W sumie jestem wyluzowana osoba i sie az tak bardzo staram nie przejmowac mimo to miałam straszny stres . Do tego dochodziły straszne bole brzucha a czasami nawet biegunka. Teraz mam 20 lat i rowniez dalej sie ucze ale juz w szkole policealnej i mam to samo . Całkowicie sobie nie radze . Codzienne bole brzucha mnie dobijaja nie wiem co mam robic. Ostatnio oprocz szkoly pojawiły sie inne sprawy ktore dodatkowo mnie stresuja . Zwiazane sa one z funduszami. Jakies pare dni temu tak mnie to przerosło , ze pojawiaja mi sie nagłe ataki płaczu a przy tym zatykanie w klatce piersiowej i czasem nawet robi mi sie nie dobrze.

Nie wiem co mam o tym myslec . Czy to jest nerwica czy poprostu zwykły stres.
Codziennie praktycznie mam te same objawy .

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
A czy próbowałaś różnych technik radzenia sobie ze stresem: wizualizacji, treningów i ćwiczeń relaksacyjnych? Jeśli nie myślę, że warto ich spróbować. Możesz także brać magnez z witaminą B6, aby wzmocnić układ nerwowy.
Jeśli te metody nie przyniosą żadnego efektu, myślę, że wskazana będzie wizyta u psychologa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...