Skocz do zawartości
Forum

Twarda gulka na rzepce a woda w kolanie


Gość Pawel97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Paweł mam 15 lat mam problem z kolanem głownie rzepką rok temu w zimie bieglem sobie spowodnie gdy nagle zawiał wiatr i zamkną mi furtke przed nosem uderzylem w nie kolanem ze wybiło ją na drugą strone lecz były to ferie zaczą się marzec zaczelem jedzić rowerem wtedy mialem całe sine kolano i również była tam woda byłem u lekarza wysuszylem wode domowymi sposobami i bylo ok . Teraz gdy klęknelem na to kolano i wstawalem coś mi jagby w nim pykło tak w środku i teraz na lewej nodze na rzepce po jej prawej krawendzi mam taką gulke dosc twarda i gdy ruszam po niej palcami czuć takie przeskakiwania jagby bylo cos pod skóra na rzepce czy jest szans ze jest to woda? udać się z tym do lekarza czy wysuczyc domowymi sposobami dodam ze przez 4 dni smarowalem rzepke mascia na stawy przed tym gdy mialem zgięte kolana jak w ławce musialem je co kilka minut prostować bo zaczeły pobolewac treaz mnie nie boli przed smarowaniem to kolano bylo cieplejsze od tego prawego . Prosze o jakieś rady i czy mogł by ktoś stwiedzić czy to woda czy coś inego i czy będe mozna wysuczyc to dobrymi domowymi metodami :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

toż mocno musiałeś gruchnąć w tą bramkę...
Moim zdaniem tu trzeba iść do lekarza, bo to może byc woda, to może być krwiak albo jakaś bardziej poważna sprawa, mogłes rozerwać torebkę stawową. Lepiej idź do lekarza

Odnośnik do komentarza

A są na to jakies domowe sposoby na tego krwiaka?? lub wode albo ta torebke stawową dodam ze mnie nie boli ruszam kolanem na wszytkie strony lecz bardzo rzadko pobolewa ale słabo nawet ze prawie nie wyczuwalnie jest to a gdy zginam kolano ta ta gulka sie chowa

Odnośnik do komentarza

Witam mam 15 lat i w tamtym roku w ferie wjechalem z calej pary kolanem w bramke zrobiła mi sie woda wysuszyłem ja domowymi sposobami i bylem u lekarza więc cały rok było ok choć teraz gdy klękłem na lewa noge przy stawaniu wyproscie nogi cos mi pykło tak jaby chciało przeskoczyc i mam ta gukle okładam ja sobie kapusta i gorącym żelm lecz bardzo powoli mi to zchodzi jezeli ciepło nie pomaga czy może oklady z lodu coś dadzą??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...