Skocz do zawartości
Forum

Jak znaleźć hobby?


Gość magdalena 31lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena 31lat

W zasadzie nic mnie nie interesuje,jestem przez życie wypalona ,nie mam czasu dla siebie przez co i czasu na własne hobby,poza tym jak mam znaleść skoro nie ma we mnie życia??jedyne co lubię to gram na komputerze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli rzeczywiście, tak jak piszesz, nie masz czasu dla siebie, to nie ma sensu, żebyś szukała sobie hobby, bo nie będziesz miała kiedy się tym zajmować. Jeśli jednak nie jest aż tak źle, to radziłabym Ci wygospodarować trochę czasu na jakiś wysiłek fizyczny, a także nie poświęcać zbyt dużo czasu na gry komputerowe. To drugie ani nie rozwija, ani nie jest specjalnie zdrowe, a przy tym można się od tego uzależnić. Wydaje mi się, że wtedy lepiej się poczujesz, zarówno pod względem fizycznym, jak i fizycznym. A wtedy może zainteresujesz się czyms ot tak, bez szukania?
Szczerze mówiąc, to nie słyszałam wcześniej o szukaniu sobie zainteresowań. Zawsze mi się wydawało, ze takie zainteresowania same przychodzą do człowieka:) Po prostu nagle cos zaczyna wydawać Ci się ciekawe. Ciężko jest tu dawać jakies konkretne propozycje zainteresowań, bo to bardzo indywidualna sprawa. To, co interesuje mnie, niekoniecznie musi zainteresowac Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Niekiedy już w okresie wczesnego dzieciństwa mogło coś wzbudzać nasze zainteresowanie, można próbować do tego wrócić i powielić. Z hobby tak jest, że ma dawać przyjemność i nieść z sobą relaks a niekiedy niestety stwarza frustracje, gdy się podejdzie do tego w sposób zarobkowy lub szukając tytułem tego podziwu,akceptacji, nie wspominając ograniczeń czasowych, czy przy większym rozwoju, ograniczeń finansowych. Warto jednak tak inwestować w hobby, by kolekcjonować z tego tytułu wrażenia, przy wspominaniu w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Ludzie mają różne hobby, ale najbardziej lubię Hazard. Czytam też dużo o nich, aby u mnie było jeszcze lepiej i chłodniej. Robię to tutaj fruit slots Tam naprawdę piszą ludzie ze znajomością sprawy i bardzo mi pomagają wiele z ich porad i to jest naprawdę fajne, że mogę tam znaleźć tak wiele przydatnych i interesujących dla siebie. Radzę wam.

Odnośnik do komentarza
Gość MisioPatysio

Moim zdaniem najbardziej istotnym nawykiem jest nagradzanie siebie różnymi przyjemnościami. Wykup Sobie Voucher prezentowy na GoldenGift. Wtedy zrobisz coś, co Cię nieco odciągnie od codziennej monotonii. Każdy powinien sobie od czasu do czasu odreagować, nagrodzić się za trudności jakie nas codziennie dotykają.
Polecam Ci najlepszą stronę pod względem prezentów. Na pewno będziesz w stanie sobie pomóc, nabierając przy tym wiele różnych doświadczeń.
Jeśli chodzi o mnie, to właśnie ta strona jest dla mnie pewną odskocznią od pracy, no i sprawia, że lepiej się czuję, kiedy jadę na jakiś Voucher. Zobacz sama ?

Odnośnik do komentarza
Gość A.T. Dembscy
W dniu 9.03.2013 o 12:18, Gość magdalena 31lat napisał:

W zasadzie nic mnie nie interesuje,jestem przez życie wypalona ,nie mam czasu dla siebie przez co i czasu na własne hobby,poza tym jak mam znaleść skoro nie ma we mnie życia??jedyne co lubię to gram na komputerze.

Wyjdź na dwór, spaceruj z psem. Jeśli lubisz siedzieć przy kompie to może praca przy komputerze? Dla wielu ludzi natomiast praca przy kompie jest depresyjna. My polecamy proste prace na świeżym powietrzu. Zajrzyj i zobacz jak można np. wykonać mycie kostki brukowej lub prace pielęgnacyjne ogrodów. Jeśli nawyk wejdzie Ci w krew to masz sposób na życie hobby i pracę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...