Skocz do zawartości
Forum

Wiek a gotowość na ślub


Gość pela88

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny czytam to forum od jakiegoś czasu i jestem ciekawa tak po prostu chciałabym wiedzieć ile macie lat, w jakim wieku są wasze drugie połówki i jaki staż ma wasz związek. jestem zaręczona ale odnoszę wrażenie ze mój facet mimo 28 lat nadal nie jest gotowy na ślub spokojnie moglibyśmy ślub zorganizować w tym roku ale on odkłada to na później.A ze soba jesteśmy od 4 lat.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 24 lata a mój narzeczony 30. Jesteśmy razem od 7 lat. Od 2 lat razem mieszkamy. Na ślub to głównie mój kochany naciskał a ja ciągle odkładałam, bo za młoda bo studia. Na ślub namyśliliśmy się rok temu w maju i w ciągu tygodnia załatwialiśmy salę, fotografa i zespół.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Miałam 21 lat jak wychodziłam za mąż, mój mąż miał wtedy 23. Razem 5 lat. Byliśmy wtedy dojrzali do tego kroku, a patrząc po mojej rodzinie zdecydowanie bardziej, niż Ci, którzy robią to przy 30. Więc to jest już sprawa osobista. Na to czy ktoś jest gotowy albo nie raczej nie wpływa tak bardzo wiek, tylko dojrzałość do podjęcia takiej decyzji.

Odnośnik do komentarza

Chojrak Tchórzliwy
czasem mysle ze lepiej wziac slub wczesniej jak zwiazek ejst swiezy np 2-3 lata max niz zwiazek 5-7 letni

No ja jestem akurat innego zdania :) ze względu na to, że dookoła dużo ostatnio widziałam takich przykładów. Po 2-3 latach ślub wielka miłość a po pół roku wielkie rozczarowanie i rozwód. Ale to nie ma reguły. To jest wyłącznie indywidualna sprawa:)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość anulka84

a ja to chyba straciłam nadzieję na szczęśćie już... mam 29 lat i na koncie jeden zakończony rozwód, drugi w trakcie - mój drugi mąż oznajmił mi po 2 latach małżeństwa (mamy dziecko) że po pół roku od ślubu przestał mnie kochać... ;( a ja dla niego zakończyłam pierwsze małżeństwo i to nie była jakas pochopna decyzja, bo mój drugi mąż to moja wielka miłość, spotykaliśmy się jeszcze przed moim pierwszym ślubem, potem sie odnaleźlismy i miało byc "długo i szczęsliwie" a wyszło jak wyszło ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...