Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny a możliwość zarażenia się chorobami wenerycznymi


Gość Damiano1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damiano1990

Oto jak wygląda sytuacja:

Poznałem niezbyt pewną dziewczynę na imprezie i wylądowaliśmy w sypialni. Na początku założyliśmy kondoma i zaczęła sex oralny. Po wzwodzie próbowałem sexu - były dosłownie DWA ruchy po czym wyszedłem, ona zaczęła znów sex oralny, ja robiłem jej palcówkę, po czym zdjąłem kondoma (czułem nadchodzący wytrysk) i zacząłem się masturbować po czym doszedłem. Zakładam więc, że miałem jej śliny oraz śluz na ręce, dodam że przed zdjęciem kondoma masturbowałem się z kondomem więc trochę tych ślin ściągnąłem z niego. I tą ręką na gołego penisa po ok. 2 minutach doszedłem. Jakie jest ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi i jakimi? Dziękuję z góry za odpowiedź, jestem obecnie strasznie zestresowany gdyż dowiedziałem się, że ta dziewczyna uprawia sex z kim popadnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Damiano1990

Dzięki za pocieszenie, na prawdę serce mam w gardle, od wydarzenia minął tydzień, nie zauważyłem żadnych oznak zakażenia. Za 1.5 miesiąca zrobię testy "bezpieczny mężczyzna" w Certusie dla 100% pewności. Napiszę, jakie będą wyniki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Damiano1990

Równie dobrze może Tobie podać ktoś rękę mając wcześniej umaczaną w różnych miejscach / ew. oprzesz się w parku na imprezie o takową ławkę, pójdę do łazienki się załatwić - odsunę napletek - i już się zarażę bakterią? Bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Gość Damiano1990

No tak, zabawiliśmy się jak małe dzieci - do tego oczywiście doszedł alkohol...ale serio mam nauczkę i w życiu będę już bardziej uważać, bo to po prostu samo w sobie było obrzydliwe, nie chodzi już o te choroby weneryczne - samo w sobie...na samą myśl chce mi się rzygać :D

Odnośnik do komentarza
Gość Damiano1990

Jeszcze dodam apropo tej sytuacji w parku - są lepsze sytuacje - np. wiadomo że na imprezach typu majówka, generalnie otwartch - są łazienki publiczne gdzie są klamki...wiadomo ilu je łapie...widział ktoś kogoś kto łapie klamkę po pijaku chusteczką na takowej imprezie? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...