Skocz do zawartości
Forum

Stosunek z prezerwatywą i wytryskiem poza pochwą a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Ala . Mam małe wątpliwości , pomożecie mi ? Uprawiałam seks z moim stałym partnerem z zabezpieczeniem. On przed spuszczeniem wyjął ze mnie penisa. Czyli wytrysku we mnie nie było , a prezerwatywa nie pękła bo potem spuścił się w nią. Czy jest możliwość zajścia w ciąże ? mam dopiero 20 lat z narzeczonym jestem 3 lata ale to nic nie zmienia.. bo jeszcze nie jestem gotowa na ciąże. proszę pomóżcie mi. nie mam żadnych objaw. Tylko brzuch mi nie pasuje bo się robi twardy i większy. Może przesadzam. możliwe że po prostu od jedzenia :) , ale proszę powiedzcie że nie jestem w ciąży :(

Odnośnik do komentarza

z 2 tygonie temu kochalismy sie z chłopakiem, używalismy gumki, lecz 2 razy około 8 lutego zdrazylo mu sie znaleźc w moim organiźmie, lecz tam nie doszedł. Spóźnia mi sie okres około tydzień. Mam biały śluz, lecz dzisiaj pojawił sie również brązowy. temperatura pochwy wynosi 37,4. Nie mam żadnych objawów ciązy, jedynie kłują mnie czasem jajniki, a 4 dni po tym jak miałam dostac okres bolał mnie brzuch. Robiłm test wyszedł negatywny. Raz lub dwa razy mialam zawroty głowy, ale mam wrazenie ze to z powodu przewrazliwienia. Ostatnio mialam bardzo duzo stresu. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Gość pychotka21

Witam mam problem. Jakieś 2 tyg. temu uprawiałam drugi w moim życiu seks z moim chłopakiem. Za pierwszym razem doszedł podczas gry wstępnej, później we mnie już nie. Nie wszedł we mnie do końca, bo im głębiej tym czułam większy ból i taki dyskomfort. Mimo iż robiliśmy to w prezerwatywie i we mnie nie doszedł to bardzo się boję, że jestem w ciąży. Okres powinien mi się już dawno skończyć, a nawet się nie zaczął martwię się tym, bo zawsze mam praktycznie regularny (max. 2 dni opóźnienia). Oprócz tego 2 dni temu z pochwy zaczął wydobywać się biały śluz. Brzuch boli mnie co jakiś czas, ale okresu nadal nie mam, bardzo proszę o pomoc, strasznie się boję i martwię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...