Skocz do zawartości
Forum

Leczenie bezsenności


Gość edi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem alergikiem i w dodatku cierpię na bezsenność. Także połączenie ogólnie nieciekawe;/. Szczerze mówiąc mam już dość tej całej sytuacji. Może znacie jakieś miejsca gdzie leczą bezsenność i czy w ogóle są takie?

Odnośnik do komentarza
Gość Ewa Janeczko

Możesz sam też wypróbować różne metody na bezsenność, opisane między innymi na tej stronie. Czy już próbowałeś jakiś? Czasami najprostsze metody są najskuteczniejsze. Poza tym rzeczywiście warto poradzić się specjalistów.

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo funkcjonuje u nas mnóstwo ośrodków leczenia bezsenności. W prawdzie ja nie jestem alergiczką, na problemy ze snem bardzo skuteczny okazał się u mnie forsen z melatoniną. Może warto go wypróbować. Przesypiam po nim całą noc, a rano nie jestem otępiała. Oczywiście możesz spróbować także takich domowych metod. Mnie osobiście tylko jeszcze bardziej drażniły, ale kto wie.

Odnośnik do komentarza

Chociaż lekarzem nie jestem, to wydaje mi się, że należałoby tutaj postawić najpier pytanie, co jest przyczyną tej bezsenności, bo ona jest tylko czegoś skutkiem, więc żeby skutecznie ją zwalczyć, należałoby wyeliminować przyczynę. Jeżeli jest to np. stres, to zdaje sobię sprawę, że nie da się go d tak wyeliminować, bo albo się go odczuwa albo nie, ewentualnie pozostaje wizyta u psychologa, ale chyba nie takiego rozwiązania szukasz? Wiem po sobie, że jeżeli dobrze działają tego typu suplement na bezsenność które z jednej strony działają uspokajająco, a z drugiej nasennie, przy czym nie otumaniają jak leki. Jeśli zaś chodzi o domowe sposoby, to pomaga ponoć wypicie szklanki ciepłego mleka przed snem... Ile w tym prawdy nie wiem, ale słyszałem to już z kilku źródeł.

Odnośnik do komentarza

Kilka lat temu miałem duże problemy z bezsennością. Obecnie to historia gdyż znalazłem suplement który problem rozwiązał w 100%. OPC-to zmielone ziarna winogron- najlepiej spożywać w połączeniu z wit.C - 1ooomg lub więcej. Takie połączenie tworzy najsilniejszy znany człowiekowi wymiatacz wolnych rodników. Stosuje się OPC głównie w celu poprawy kondycji układu krwionośnego ale też przy wielu innych chorobach między innymi bezsenności. OPC przyjmuje się raz dziennie i nie powoduje senności- pora obojętna.
OPC-fundament ludzkiego zdrowia-to książka R.Franza która opisuje OPC oraz kilka innych suplementów. Ja ostatnio nabyłem 100gr.OPC na allegro w firmie Młyn Oliwski za 36 zł- taka ilość starczy na około roku. OPC można też nabyć w kapsułkach np.od R.Franza ale za 60 szt.trzeba zapłacić 110zł. Inne firmy oferują proszek w puszkach po 200gr za ok.35 zł ale takie opakowanie starcza na 1-do 2 miesięcy gdyż nasycenie OPC jest dużo niższe. Nawet gdyby skuteczność OPC w Waszym przypadku okazała się niższa niż w moim to nie będą to pieniądze stracone- ostatecznie wzmocnimy nasz układ krwionośny którego choroby powodują na całym świecie największą liczbę zgonów a panie zapewne ucieszy fakt że takie zestawienie-OPC+wit.C ma silne działanie przeciwzmarszczkowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...