Skocz do zawartości
Forum

Odkurzacz automatyczny


szopka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie wyboru odkurzacza do nowego mieszkania. Chciałabym kupić coś małego a jednocześnie nowoczesnego. Myślałam nad odkurzaczem automatycznym, coś takiego jak w perfekcyjnej pani domu. Nie wiecie, jak takie odkurzacze sprawdzają się na panelach i płytkach? Czy dokładnie zbierają kurz i wymiatają z kątów? Czy ktoś jest w posiadaniu takiego odkurzacza i mógłby się podzielić doświadczeniem?

Odnośnik do komentarza

Moja ciocia ma taki odkurzacz.Jest z niego strasznie zadowolona,nie wyobraża sobie teraz życia bez niego:) Ma płytki i na tym sprawdza się znakomicie.Jednak na pewno musi być odpowiedni model...a na tym to ja już się nie znam:).

Odnośnik do komentarza

my posiadamy właśnie odkurzacz należący do tych inteligentnych. Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona i szkoda było mi wydać pieniądze na niego, ale bardzo teściowa namawiała mnie, aż w końcu doszło do tego, że połowę pieniędzy dołożyła. Teraz jestem pewna, że nie wymieniłabym go na inny odkurzacz. Pod względem zbierania kurzu i śmieci jest rewelacyjny, nie zostawia nic, a dodatkowo jest mały i mieści się i wjeżdża pod szafę i komodę. Jak dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza

Na tej stronce jest wiele promocji...muszę się rozejrzeć i chyba zacznę oszczędzać na taki prezent dla mojej mamy.W tym roku kończy 50 lat-należy jej coś od życia.A wciąż tylko sprzątanie,gotowanie i tak w kółko. Taki odkurzacz to pewna przyszłość:).

Odnośnik do komentarza

w necie znalazłem bardzo fajną opinię .. może ci się przyda

Ceny ostatnio bardzo spadły :-) biją się dwie firmy Carneo i Asus, Carneo to chińska podróbka roomby spotykana pod różnymi nazwami ale podobno jest dość mocno awaryjna choć miała kiedyś zrobione niezłe testy i fajny opis w gazecie KS, Asus AGAiT jest tańszy i ma nowy model 2013 i dużo osób dobrze o nim pisze o w necie choć testów żadnych jeszcze nie ma. Jest jeszcze roomba ale podaruj ją sobie, bo jest dużo droższa a jej rozwiązania są chyba przereklamowane Ceny sprawdź sobie na allegro, bo tam jest najtaniej. Dla mnie osobiście ważne były ceny częsci zamiennych np baterii i dlatego ja wybrałam AGAiT EC-01 i nie ukrywam że jestem bardzo zadowolona, choć jeśli masz duży budżet to wybór droższych modeli jest dość duży. I mogę z całą pewnością napisać to naprawde przydatna rzecz i warto ją kupić

Odnośnik do komentarza
Gość gizmo37

wysokie modele roomba zdecydowanie za drogie, a niskie roomby są po prostu beznadziejne.I chyba tak jak ktoś wyżej napisał najlepiej kupić tego asusa. Ekonomicznie ma to najwięszy sens po co przepłacać

Odnośnik do komentarza

tak jak mi opowiadano w sklepie. Modele rumby różnią się tylko dodatkowymi opcjami jak samodzielne dokowanie do bazy itd. Sam cykl sprzątania pozostaje bez zmian także chyba nie może być tak ogromnej różnicy jak piszesz :)

Odnośnik do komentarza

Osłabiają mnie ludzie, którzy piszą takie brednie. Niższe modele Roomby beznadziejne? Niby dlaczego? Wszystkie sprzatają w ten sam sposób, każdy wyższy model posiada dodatkowe funkcje lub wyposażenie. Polecam przed wyborem postudiować co do czego służy, albo zadać pytanie komuś, kto się na tym zna. Poświęć troche czasu, poczytaj, potestuj, pochodź chociażby po sklepach, a nie piszesz "co cie sie wydaje".

Odnośnik do komentarza

a ja polecam roombe irobota i tyle :) może nie do końca taki tani ale też nie jakiś kosmos w cenie. A polecam bo zupełnie zmienia sprzątanie w domu. Regularność robota na co dzień sprowadza sprzątanie mieszkania do minimum - czyli jakieś niedociągnięcia i kurze na meblach

Odnośnik do komentarza

posiadam irobota od dłuższego czasu. Nie byłem do końca przekonany do sprzętu wcześniej dlatego kupiłem najtańszy model - 660, i zdecydowanie po pierwszych dniach byłem zaskoczony że to aż tak działa :) Są oczywiście jakieś delikatne rzeczy do poprawki ale to 5min a nie całe odkurzanie mieszkania. Teraz aktualnie rozglądam się nad nowszym modelem. Ogólnie potwierdzam i polecam sprzęt tej marki :)

Odnośnik do komentarza

sam chcę kupić coś takiego, ale coś mi za dużo tych roombofanów na różnych forach chwalących najdroższe rozwiązanie na rynku, moim zdaniem to lekko bez sensu, po co przepłacać jak można kupić za ułamek ceny porównywalne urządzenie choćby tego asusa, to bzdura wydawać na odkurzacz po 3-4 tys. jak można kupić porównywalny za 500zł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...