Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jasmi

Wasze ulubione potrawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość popopopo

schabowy z płatkami owsianymi, młode zmieniaki i mizeria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ryba, ryż z jogurtem, ryż z kurczakiem i sosem słodko-kwaśnym, kotlety mielone, młoda kapusta, sałatka jarzynowa z majonezem, frytki, mizeria, naleśnik, placki z jabłkami, spaghetti...Mam dużo takich ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kuchniapolska

Ja uwielbiam pierogi z kapustą i grzybami. Ostatnio odkryłam przepyszny Pieczarkowy farsz domowy Ole, który dałam do pierożków i dodałam trochę kapusty dla smaku. Były pycha, każdemu polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość substancyy

Najczęściej jadamy pieczonego kurczaka, którego zazwyczaj sam przygotowuję(rzadko kupuję gotowego z tzw. budki). Marynatę także robię osobiście, mam już ją opanowaną - do niej wrzucam kurczaka żeby się "przegryzł". Potem jeszcze posypuję mięso przyprawą do złotego kurczaka od Knorr, no i daję do piekarnika. Wychodzi mi całkiem niezły, domownicy nie narzekają, wiec jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hostiika

z tego co widzę to trzeba dodawać przepisy, być aktywnym i zbiera się punkty potem można wygrać fajne nagrody w tym sporo kaski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szatanka333

haha ok trochę ze mnie lamus, bo zasady są na stronie, faktycznie zbiera się punkty i $$$, fajnie bo mam sporo przepisów sprawdzonych :D dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Biankali

Dziewczyny, to może podrzucicie jakiś w miarę (a najbardziej bardzo);) prosty przepis na danie obiadowe z tej stronki? Planuję zaprosić przyszłych teściów na obiad i nie chciałabym się zbłaźnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sasha_Demoriane

~Biankali • 16.03.2018, 00:45
Dziewczyny, to może podrzucicie jakiś w miarę (a najbardziej bardzo);) prosty przepis na danie obiadowe z tej stronki? Planuję zaprosić przyszłych teściów na obiad i nie chciałabym się zbłaźnić ;)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
A może przypomnij im smaki z dzieciństwa i zrób kopytka?
:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justa1111111

~Biankali

ja już nie raz robiłam te tartę - https://najlepszewkuchni.pl/przepis/tarta-z-kurkami.html zamiast kurek możesz dać jakieś inne grzyby, mogą być nawet pieczarki. możesz też dodać trochę szpinaku, żeby urozmaicić. gdzieś na stronie był też dobry przepis na kurczaka z cukinią w curry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość inka

Ale mi narobiłaś smaka tym pad thai. Jutro zrobię, ale mam tylko pełnoziarnisty makaron z lubelli, ciekawe jak będzie smakował w takim połaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ttrr
W dniu 17.02.2013 o 10:57, Mexi napisał:

krewetki królewskie podsmarzane z czosnkiem

Moje danie nr 1 na tym świecie, nie istnieje nic lepszego mniaaam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje ulubione dania z letniej kuchni to przygotowane w kociołku węgierskim leczo i bigos myśliwski. Kociołek mamy taki jak ten: kociołki  Sprawdza się znakomicie nawet można przyrządzić dla całej rodziny tak lubiana przez nas zupę borowikową. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lemasta

Jakiś czas temu miałam okazję spróbować kawałka prawdziwego tortu szwarcwaldzkiego. Jak akurat bylam na wycieczce za granicą. Pycha, chyba lepszego tortu do tej pory nie miałam okazji spróbować i nie dziwię się czemu jest tak popularny. Nie wiem jednak czy potrafiłabym go odtworzyć w domu. Szukałam przepisu oraz widziałam, ze należy do jednego z trudniejszych deserów ( a sama mistrzem kulinarnym nie jestem)
Zwykle staram się przygotowywać łatwiejsze przepisy. Naleśniki, tartaletki, omlety....

Fajne przepisy mozna znaleźć tutaj:

https://netto.pl/mistrzowskie-przepisy-mateusza-zielonki/

Na stronie sa przepisy Mateusza Zielonki :) Ostatnio robiłam omlet na śniadanie:

netto_10_11_20_00595.jpg?fit=min&w=1600&

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gotuję przeważnie korzystajac z przepisów na kwestii smaku, a jak chce coś bardziej zdrowego to jadłonomii.  W tym roku w styczniu staram się ograniczyć mięso- było tego za dużo w Święta  😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...