Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione potrawy


Gość Jasmi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość substancyy

Najczęściej jadamy pieczonego kurczaka, którego zazwyczaj sam przygotowuję(rzadko kupuję gotowego z tzw. budki). Marynatę także robię osobiście, mam już ją opanowaną - do niej wrzucam kurczaka żeby się "przegryzł". Potem jeszcze posypuję mięso przyprawą do złotego kurczaka od Knorr, no i daję do piekarnika. Wychodzi mi całkiem niezły, domownicy nie narzekają, wiec jest okej.

Odnośnik do komentarza
Gość Sasha_Demoriane

~Biankali • 16.03.2018, 00:45
Dziewczyny, to może podrzucicie jakiś w miarę (a najbardziej bardzo);) prosty przepis na danie obiadowe z tej stronki? Planuję zaprosić przyszłych teściów na obiad i nie chciałabym się zbłaźnić ;)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
A może przypomnij im smaki z dzieciństwa i zrób kopytka?
:P

Odnośnik do komentarza
Gość justa1111111

~Biankali
Dziewczyny, to może podrzucicie jakiś w miarę (a najbardziej bardzo);) prosty przepis na danie obiadowe z tej stronki? Planuję zaprosić przyszłych teściów na obiad i nie chciałabym się zbłaźnić ;)

ja już nie raz robiłam te tartę - https://najlepszewkuchni.pl/przepis/tarta-z-kurkami.html zamiast kurek możesz dać jakieś inne grzyby, mogą być nawet pieczarki. możesz też dodać trochę szpinaku, żeby urozmaicić. gdzieś na stronie był też dobry przepis na kurczaka z cukinią w curry.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu miałam okazję spróbować kawałka prawdziwego tortu szwarcwaldzkiego. Jak akurat bylam na wycieczce za granicą. Pycha, chyba lepszego tortu do tej pory nie miałam okazji spróbować i nie dziwię się czemu jest tak popularny. Nie wiem jednak czy potrafiłabym go odtworzyć w domu. Szukałam przepisu oraz widziałam, ze należy do jednego z trudniejszych deserów ( a sama mistrzem kulinarnym nie jestem)
Zwykle staram się przygotowywać łatwiejsze przepisy. Naleśniki, tartaletki, omlety....

Fajne przepisy mozna znaleźć tutaj:

https://netto.pl/mistrzowskie-przepisy-mateusza-zielonki/

Na stronie sa przepisy Mateusza Zielonki :) Ostatnio robiłam omlet na śniadanie:

netto_10_11_20_00595.jpg?fit=min&w=1600&

Odnośnik do komentarza

Skoro mowa o jedzeniu to zastanawiam się gdzie można kupić bardzo dobrej jakości chociażby kiełbasę białą czy boczek parzony? Bo wiecie jak się poczyta troszkę na ten temat to człowiek zaczyna zastanawiać się nad tym. I tak zaczęłam szukać czegoś więcej na ten temat w internecie i trafiłam na ich ofertę  Karol – Zakłady Mięsne która nie powiem jest bardzo konkretna. Także teraz już wiem, że wędliny są bardzo dobrej jakości bez żadnych ulepszaczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...