Skocz do zawartości
Forum

Krosty w kolorze skóry na penisie


Gość Amigo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu mam jakieś krostki na penisie w dość dużej ilości...ani nie bolą ani nie swędzą po prostu,są ale strasznie jest to nieestetyczne...ponad rok z tym walczę podczas depilacji często krwawią w skutek zacięcia...nie rosną nic się z nimi nie dzieje podczas stosowania clotrimazolum była nieznaczna poprawa,ale chcę się tego wreszcie pozbyć...wiem,że sam opis niewiele oddaje mój problem więc celem identyfikacji problemu dołączam zdjęcia;
Tekst linka
Tekst linka

Tekst linka
Tekst linka

Z góry dziękuję za pomoc i wybawienie mnie z tej przykrej opresji bo już nie wiem czy to HPV czy mięczak zakaźny a może jakaś inna choroba:( Pozdrawiam i w odpowiedzi czekam na zbawienny lek;)

Odnośnik do komentarza

Witam, Od jakiegoś czasu miałem infekcję skórną na penisie, swędziała i była zaczerwieniona. U ujścia robiła się ciasno ułożona podczas wzwodu, podczas ściągania skóra napletka pękała tworząc zbliznowacenia a u nasady penisa miałem liczne białe krostki. Po zastosowaniu kremu Clotrimazolum objawy ustąpiły, białe krostki zniknęły, natomiast w miejscu zbliznowaceń pojawiły się krostki w kolorze skóry. Pytanie moje jest takie co to mogą być za krostki, czy jest to objaw infekcji grzybiczej czy wirusowej ?

monthly_2013_06/krosty-na-penisie_872.jpg

Odnośnik do komentarza

To jest tzw. mięczak zakaźny. Prawdopodobnie spowodowany odmianą virusa HPV. Można się go nabawić poprzez kontakty seksualne ale równie dobrze przy goleniu miejsc intymnych lub w takich miejscach jak basen, sauna itp.
Popularnym lekiem jest SolphaDermol (wodorotlenek potasu) ale nie na każdego działa. Zresztą działa on zewnętrznie a jak wiadomo virusy są to sprawy wewnętrzne z którymi nasz system immunologiczny musi się uporać. Przykra dolegliwość bo miejscu strategicznym...a mama mówiła... załóż gume na instrument"

Odnośnik do komentarza
Gość niestetyteż

Michał9987 - Napisz czy udało Ci się coś zaradzić? Mam identyczną sytuację. Wszystko się zagoiło, ale zostały krostki. Byłem u trzech dermatologów. Badania na HPV itd. Nic nie wykryli. Condyline wypala te krostki, ale spowrotem odrastają. Napisz czy coś u Ciebie się zmieniło...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...