Skocz do zawartości
Forum

Roweromaniacy


Gość Magda64

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam osób, które kochają rower. Nie chodzi mi o uprawianie sportu zawodowo po prostu o osoby które jezdza w fajne miejsca bo lubią. Jakie macie rowery? Od jak dawna trwa Wasza pasja? Jaką najfajniejsza przygodę przeżyliście?

Odnośnik do komentarza

siema mam 15 lat i filmy z wypraw mnie zainspirowały zakupiłem sobie sakwy i takie tam kolega to samo wszystkie rajdy i zloty w tym roku będą odzwiedzane pierwsza dluga wyprawa 100 km na weekend majowy a potem weekendy na 2 dni a wakacje to juz Polska :)))

Odnośnik do komentarza

witam mam 16 lat i wciągneło mnie w wyprawy poprzez rajdy rowerowe i Święta roweru w mojej okolicy zakupiłem sawky itp rower bardzo dobry z kolega maymy robic po 100 i coraz wiecej km w weekendy , wakcje i wszystkie dni wolne mam dobre mięsnie udowe i nie padam po iluś tam km czy uda mi sie przejechac ze srednią prędkoscią 15 km 100 km lub więcej głownie uderzamy na rejony Lubelszczyzny parki nie parki miasta, Wisła itp

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam w Berlinie i mam "BZiKA" na temat rowerow, gdyz mam ich az kilka.

Najbardziej lubie moj rower elektryczny o nazwie: "TRENDLiNE " na malych kolach nr 12 , oraz 3 grubych, takze aluminiowych szprychach w kole.

Kupilem ten rower elektryczny od Niemki - Emerytki , ktory byl malo uzywany , oraz posiada Super stan techniczny . Niestety akumulator zmuszony zostalem nowy kupic.

Rower ma moc - 400 WAT , oraz zasieg 30 km przy szybkosci 25 km/godz.

Obecnie po sezonie zamierzam wstawic do mojego ulubienca silnik o mocy 1000 WAT lub mocniejszy , aby zwiekszyc szybkosc i zasieg przejechanych kilometrow .

Niestety nie wiem jeszcze , gdzie kupic taki o mocy 1000 WAT elektryczny silnik. Byloby dla mnie najkorzystniej , gdyby to byl silnik 12 Volt.

Dlatego bardzo chetnie skorzystam z Waszego info , gdzie , co , za ile , oraz jak to uczynic ???

Serdecznie pozdrawiam .
Heinrich / Berlin :-)

Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio zachwycił Rower inny niż wszystkie.Rower biegowy Race Running.
Biegacz używa trójkołowego roweru biegowego porusza się
odpychając od podłoża nogami.Jest to rower dla osób mających problemy z poruszaniem się ..W Polce prekursorem Rowerów jest Fundacja Złotowianka
Widokowa 1
77-400 Złotów
519 723 793
512 977 766
Nie miałam okazji ,wypróbować jazdy Rowerem Race Ranning ,ale mając taki rower na pewno poczujemy się królami polskich szos

Odnośnik do komentarza

Rower to fajne rozwiązanie. Ekologiczne, zdrowe, a do tego uniezależnia nas od korków czy komunikacji publicznej. Na rynku jest sporo fajnych modeli. Wiem, że np. rowery crossowe takie jak tu https://www.greenbike.pl/rowery-crossowe-c-62_63.html  cieszą się dużą popularnością. Sprawdzają się i w mieście, i poza nim. Są lekkie, ale stabilne. Wygodne, dynamiczne. Czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że każdy powinien dobrać rower do swoich potrzeb. Ale niezależnie od tego jaki styl jazdy preferujemy, powinien to być rower markowy. Na rynku są fajne modele, w dobrych cenach, robione przez cenionych producentów. I na nie warto zwrócić uwagę. Tutaj https://www.greenbike.pl/specialized-m-27.html macie na przykład rowery Specialized . Estetyczne, funkcjonalne, trwałe i wygodne w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...