Skocz do zawartości
Forum

Jakie ćwiczenia ujędrnią i wyszczuplą ramiona?


Gość otyłeramiona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość otyłeramiona

Nie mam jakiejś dużej nadwagi ale mam wyjątkowo bardzo brzydkie nogi. Całe życie chodzę w długich spódnicach ale to nie jest problem , problem jest w tym że również mam strasznie brzydkie ramiona. Teraz moda jest okrutna dla tego typu sylwetki jak moja i aby sie ratować muszę coś zrobić z ramionami , abym mogła w lecie chodzić w długich sukniach z odkrytymi plecami i ramionami. Błagam o poradę czy można odchudzić ramiona, jakie ćwiczenia mogła bym sama wykonywać aby ujędrnić je i wysmuklić . Niestety na ramionach mam również brzydki cellulit. Bardzo proszę o jakąś poradę co ja mogę z tymi ramionami zrobić aby wyglądały lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Na ramiona dobrze robi pływanie kraulem, żabką czy motylkiem/delfinkiem
Jak nie lubisz pływać to możesz wykonywać te same ruchy co podczas pływania a więc:
1. Krążenia wyprostowanych rąk na przemian ( tak jak przy kraulu) Raz do przodu raz do tyłu
2. Krążenia wyprostowanych rąk razem ( tak jak przy motylku)
3. Połóż dłonie na ramionach i łokciami zataczaj kółka, raz w jedną raz w drugą stronę.
4. Boksuj. Ugnij lekko kolana, stań w rozkroku i jak Rocky Balboa wykonuj ruchy jakbyś boksowała. Może wziąć ciężarki lub 0,5 butelki z wodą :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...