Skocz do zawartości
Forum

Kamerzysta czy fotograf?


Gość Zerka000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zerka000

Hej dziewczyny
Czy u was na slubie będzie tylko kamerzysta, albo tylko fotograf czy obaj? Bo ja się zastanawiam i nie wiem co wybrać. Trochę się obawiam że jak będzie kamerzysta to nakręci nie to co trzeba, wiadomo niektórzy umiaru w piciu nie mają a nie chce tego potem oglądać na zdjęciach

Odnośnik do komentarza

No u mnie będzie fotograf i kamerzysta, z tym że fotografem będzie moja sistra (ona innego rozwiązania sobie nie wyobraża :D ), a co do kamerzysty to mieliśmy nie brać bo to zazwyczaj tylko na początku jest szał oglądania. Później jednak stwierdziliśmy, że może po latach to będzie fajna pamiątka i znaleźliśmy najtańszego w mieście.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

U mnie jedno i drugie ;) Nie wyobrażam sobie nie mieć filmu z wesela, bo ja po prostu uwielbiam oglądać wesela :D
Swoje tym bardziej będę chciała obejrzeć, jakaś rocznica czy coś,żeby sobie przypomnieć jak to było itd ;)
Fotograf również, ponieważ zdjęcia na starość chociażby nawet to niesamowita pamiątka :) U mnie od początku było pewne,że jedno i drugie będzie, nie było nawet dyskusji na ten temat :)

Odnośnik do komentarza

też uważam, że najlepiej i nająć zarówno kamerzystę i fotografa.
wiem, że razem może to sporo kosztować ale jak tylko można sobie na taki wydatek pozwolić to lepiej zaangażować obu. w końcu to upamiętnienie dla, który w życiu zdarza się tylko raz (przynajmniej teoretycznie) więc warto mieć obie pamiątki.

Odnośnik do komentarza

najlepiej mieć oczywiście obu i to polecam najbardziej:) ale jak już musisz wybrać, to lepiej weź fotografa. film obejrzy się kilka razy w życiu, a do zdjęć wraca się dużo częściej. poza tym zdjęcia można sobie powybierać, które Wam się najbardziej podobają i wywołać, a z filmu raczej nie wykasujesz sobie scen które chcesz, a których nie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość aneczkaa

też się zastanawiałam czy zamówić fotografa i kamerzystę czy same fotografie , w rezultacie zamówiłam samego fotografa , nie żałuje , bo zdjęcia oddają wszystko, korzystałam z usług fotograf ślubny Lublin warto:)

Odnośnik do komentarza

Poszukuję fotografa ślubnego ze Śląska. Zależy nam na dobrze wykonanych zdjęciach, ciekawych, z pomysłem. W grę wchodzi także plener. Interesują nas opinie przede wszystkim osób, które ślub już brały. Samoreklamującym się "artystom" podziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Gość Mariczka999

Też braliśmy ślub na Śląsku i muszę przyznać, że znalezienie fotografa i filmowca wcale nie było takie proste. Generalnie nie lubimy tandety oraz stylu, który reprezentuje 95% fotografów weselnych – byleby złapać klienta, popstrykać 2000 zdjęć i wysłać nieobrobione. Aż w końcu natrafiliśmy na parę z dwudziestadruga.pl. Już na wstępie przekonał nas ich ton – ludzie na luzie, widać że z masą pomysłów w głowie. Przekonał nas też fakt, że pracują w tandemie. Mieliśmy pewność, że dobrze się znają i wiedzą, co robią. Nie ma zatem wchodzenia w kadr, a poza tym na plenerze nawzajem się nakręcali :) (i też nas rozładowali ze stresu występowania przed obiektywem). Zdecydowaliśmy się i nie żałujemy. Zdjęcia i filmy są bardzo ciekawe – film się nie dłuży, a goście wyglądają super. Dostaliśmy nawet skrót w formie teledysku, żeby pokazywać naszym znajomym :) Zobaczcie sobie ich portfolio, powinni się spodobać. Ja rekomenduję :)

Odnośnik do komentarza

Jednak bardzo ważne jest by wybrać dobrego profesjonalistę bo w końcu te zdjęcia zostaną naszą pamiątką. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://marekblachnio.pl/czym-kierowac-sie-przy-wyborze-fotografa-slubnego-i-dlaczego-nie-warto-oszczedzac-na-zdjeciach/ , tutaj dowiecie się czym kierować się przy wyborze najlepszego fotografa ślubnego

Odnośnik do komentarza

Teraz moda na wideofilmowanie wraca. I coraz więcej ludzi rozgląda się za kamerzystą na wesele. Obecnie robione filmy ślubne wyglądają zupełnie inaczej niż te tworzone kilka lat temu. I mamy na rynku naprawdę fajnych ludzi z wiedzą i doświadczeniem, którzy wiedzą jak takie nowoczesne filmy powinny wyglądać. Tutaj  https://www.onifilmuja.pl/   masz namiar na takich ludzi. Robią filmy ślubne w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...