Skocz do zawartości
Forum

1000 sposobów na nudę


Gość Pikollo

Rekomendowane odpowiedzi

 Nuda? A co to jest? Macie na nią czas? 80 - 100 km rowerem, w upały, dopiero pod wieczór i tylko 40 -50km. majsterkowanie w przydomowym warsztacie, koszenie trawy, koszykówka, basen, własnoręcznie zrobiona siłownia, praca, gotowanie, sprzątanie itd itd. A jeszcze jak mam koło siebie kobietę, no to jak się nudzić? No jak? Wtedy  te  wszystkie przyjemności zamieniam na bycie z nią, i wspólne "majsterkowanie" i wycieczkowanie  🙂 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2023 o 11:48, cocoabutter napisał(a):

Plastelina, ciastolina, frutolina, to się zawsze u nas sprawdza. Dzieciaki potrafią się zająć godzinami. Ostatnio kupiłam dwie nowe frutoliny, neonową i pastelową, pachną owocami i jest szał 😉

WhatsApp Image 2023-08-11 at 11.12.04.jpeg

Jeju nie widziałam jeszcze pastelowej ani neonowej! Gdzie kupiłaś? Zwykłą Frutolinę dzieciaki mają i pachnie niesamowicie przyjemnie, owocowo. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2023 o 13:16, Selena napisał(a):

Jeju nie widziałam jeszcze pastelowej ani neonowej! Gdzie kupiłaś? Zwykłą Frutolinę dzieciaki mają i pachnie niesamowicie przyjemnie, owocowo. 

Chyba w jakimś empiku czy smyku innym tego typu sklepie. Jak nie znajdziesz stacjonarnie to na pewno online są dostępne. Pachnie naprawdę super i jest bardzo miękka i plastyczna 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...