Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z wewnętrznej części ud?


Gość asiaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
proszę Was o pomoc w pewnej sprawie. Nie uważam się za grubą osobę, ważę 50 kg przy wzroście 164 cm (18 lat), ale od zawsze mam problemy z udami. Od zawsze uprawiałam sport, chodziłam do szkół sportowych, dopiero w liceum przestałam. Odkąd pamiętam mam problem z udami- ich górna partia jest strasznie gruba.
Dołączam link do zdjęcia (wzięte z internetu), ale chciałabym wysmuklić dokładnie tą część, która jest zaznaczona markerem. Drugie zdjęcie przedstawia uda, jakie chciałabym mieć. Takie chude jak u modelek, żeby w ogóle nie było tej "wypustki". Co mam robić, żeby w tym miejscu nie wyrosły mi mięśnie, a żeby ta okropna gruba część zniknęła?
Błagam, pomocy ;(
chcę usunąć tą część: http://z1.medsos.pl/89fdd23cbaa68174ba88f5cabbb07527/uda%20wew2.jpg
chciałabym takie: http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobieta.obiekt3.aspx/0/460/Kobieta/ef94d5c9-c52a-4177-8d64-8a4963ec7c5a_20120430023003_Cwiczenia-na-tylne-miesnie-ud-63.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam nadzieję, że masz świadomość tego, iż to drugie zdjęcie jest poddane obróbce w programie graficznym, więc sugeruj się wyglądem ud tych pań. Po za tym tak ,,wypustka" musi być ponieważ jest to mięsień więc zbytnio się go nie pozbędziesz. Możesz jednak sprawić, że nie będzie na nim tkanki tłuszczowej i będzie ładnie wymodelowany.
Proponuje, abyś zaczęła ćwiczyć, połącz ćwiczenia aerobowe z ćwiczeniami rozciągającymi. Możesz dodać do tego kilka ćwiczeń siłowych.
Ćwiczeniami aerobowymi są np skakanie na skakance, biegi, pajacyki, jazda na rowerze czy łyżwach.
Co do ćwiczeń na Twoją problematyczną strefę, to proponuję kilka ćwiczeń które przedstawię poniżej:
1. Do pierwsze ćwiczenia potrzebujesz krzesła ( byle nie takie biurowe). Siadasz na ziemi w siadzie prostym, podpierasz się z tyłu rękami. Pierwszy wariant to nogi wkładasz do środka krzesła, pomiędzy jego nóżki. Ruch polega na rozszerzaniu nóg, tak jakbyś chciała rozerwać krzesło. Wytrzymaj tak 3-5 sek potem rozluźnij nogi. Drugi wariant to nogi umieszczasz na zewnątrz nóżek krzesła. Ruch polega tym razem na ściskaniu swoimi nogami nóżek krzesła.
2. Drugie ćwiczenie będzie podobne. Możesz wykonywać je siedząc przed telewizorem lub komputerem. Siadasz na krześle, tak aby nogi były zgięte pod kątem prostym. Pomiędzy kolana wkładasz piłkę lub zwinięty ręcznik. Następnie naciskasz kolanami na piłkę, wytrzymujesz tak 5 sek i rozluźniasz mięśnie.
3. Skłony w siadzie płotkarskim.
4. Kładziesz się na plecach. Ręce wzdłuż tułowia. Nogi złączone ze sobą,podnosisz do góry. Ruch polega na powolnym rozszerzaniu nóg do boków a następnie ponownym ich łączeniu
5. Wymachy nogą do boku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...