Skocz do zawartości
Forum

Silikonowe nakładki na penisa


Gość lazur

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
mam 26 lat jestem mężczyzną. Niestety mój penis nie jest takich rozmiarów jakich chciałbym żeby byl. Znalazlem w sklepie internetowym silikonowe nakłądki na penisa z wypustkami - dodatkowe doznania dla kobiety i przedluzaja penisa nawet do 3-4 cm. Super, tylko pytanie: co jak nakładka bedzie za szeroka i bedzie mi spadała zostajac w dziewczynie? Ktos stosował takie nakłądki i mógłby podzielic sie dosiwadczeniami?

Odnośnik do komentarza

Korzystałem z czegoś takiego co prawda nie jako przedłużenie ale nazwijmy to prezerwatywa wielokrotnego użytku(miałem wersję długą na całego penisa).
Ogólne wrażenia były ciekawe a mojej żonie się podobało.
Żadnego dyskomfortu ani otarć co do spadania to u mnie nie było takiego problemu trzymał się dobrze bo ten silikon nie jest śliski jak prezerwatywa i ciasno przylegał a dla partnerki proponuje jakieś nawilżenie tak na wszelki wypadek :).
Ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza

Witam stosowal ktos kiedys nakladki na penisa nie koniecznie przedluzajace ale ogolnie jakich kolwiek po za oczywiscie ringami lub jakimis wibrujacymi ogolnie zwykle nakladki. I jeszcze jedno pytanie jak zakladac takie nakladki i jakich zeli mozna uzywac i czy durex play 2w1 sie nadaje ? Z gory dziekuje za konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Brawurka

Hakownica
No jasne że tak :) a Ty byś nie umył i założył to ponownie? Chyba nie :) A mycie jest banalnie proste wystarczy woda z mydłem i koniec. Bez bycia mogła by się wdać jakaś infekcja a tego bym nie chciał :)
Ja używałem czegoś w tym stylu jak na rysunku.

Po pierwsze to jestem kobitką :D
Po drugie przepraszam ale jakos samo mi się tak nasuneło...
Po trzecie Twojej żony nie bolały te wypustki, bo tak na tym zdjęciu to trochę strasznie wyglądają.

Odnośnik do komentarza

Ups :) sorki za formę męska "Brawurka" to sporo wyjaśnia :) a ja nie spojrzałem :(
Po drugie spoko po to jest forum :)
Po trzecie też się nad tym zastanawialiśmy ale to tylko groźnie wygląda :) w rzeczywistości to jest miękki silikon i sprawia sporo przyjemności w szczególności dla was :) grunt żeby zacząć od jakiegoś mniej rozbudowanego żeby nie przesadzić z rozmiarem.

Odnośnik do komentarza

Wiesz,jak znajdziesz fajna dziewczyne to wezmie Cie z calym dobrodziejstwem inwentarza.....Czy bedzesz ja doprowadzal do orgazmu palcami,jezykiem czy zabawkami to nie bedze mialo znaczenia.Nakladka czy bez i maly ptaszak,jak kobieta pokocha i bedzeisz dobry,sympatyczny,mily,bedziesz soba i szczerze mowil o kompleksie to on zniknie.A jak bedziecie chcieli to idzcie razem do sexschopu albo poogladajcie w internecie co maja do zaofertowania,ale razem bo moze sie okazac,ze dziewczyna jest bez niczego zadowaolona.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...