Skocz do zawartości
Forum

Ból i strzelanie w stawie biodrowym


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy strzyka mi w kościach - zwłaszcza w kolanach i lwym biodrze i dodatkowo odczuwam w tym biodrze ból.
Biorę glukozaminę i kolagen, brałam też ORTON FLEX ale nic nie pomogło.
Bardzo proszę o pomoc i radę co mam z tym problemem zrobić.
Dodam, że jestem osobą dość aktywną (dla sprawności stawów to podobno ważne). Nie uprawiam sportu wyczynowo ale regularnie raz w tygodniu chodzę na basen i codziennie idę na długi wieczorny spacer z psem. Mam 30 lat i bardzo się boję o moje stawy w przyszłości skoro już teraz mam z nimi takie problemy.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Mnie pomógł (na stawy kolanowe, ale chyba staw to staw) Vital3. To jest suplement diety z kolagenem typu II, a wiec tym, który odpowiada za regenerację chrząstki. Jest nieco tańszy niż ORTON FLEX, bo kuracja na 6 tygodni to ok. 115-120 zł. Wcześniej brałam 4Flex i nie było takich efektów. Jestem teraz po 3 pełnych seriach po 6 tygodni, przedzielonych przerwami zalecanymi przez producenta i czuję się naprawdę dobrze. Nie brałam glukozaminy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za radę.
Wypróbuję polecany przez Ciebie Vital3.
Tak mi to biodro dokucza, że zastanawiałam się czy może nie iść prywatnie na jakieś zabiegi (na to, że lekarz da mi skierowanie to nie liczę, a jak już to musiałabym pewnie z pół roku czekać zanim gdzieś się dostanę).
Czytałam w necie, że na stawy pomagają naświetlania np.lampą bioptron.
Czy ktoś może używał i może mi poradzić czy warto na zabiegi naświetlania wydawać pieniądze?

Odnośnik do komentarza

Współczesna lampa Bioptron https://www.zeptersklep.pl/49-bioptronhttps://www.zeptersklep.pl/49-bioptron to urządzenie terapeutyczne, które emituje połączoną wiązkę światła spolaryzowanego o właściwościach promieni lasera, podczerwieni i widma światła widzialnego. Dzięki temu lampa znalazła zastosowanie w terapii światłem, czyli bezpiecznej metody leczniczej stosowanej wspomagająco przy różnych schorzeniach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...