Skocz do zawartości
Forum

Śluz z nitkami krwi a plamienie implatacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnią miesiączkę miałam 07.12.2012 cykl mam zwykle 28-29 dni 21.01.2013 kochałam się z mężem zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która nie pękła lecz sądzę, że mogła się delikatnie zsunąć. Od soboty 26.01 zauważyłam w śluzie nitki krwi w sporej ilości a także twardy wzdęty brzuch, który bardzo bolał a także mdłości co jakiś czas odbija mi się taki stan utrzymywał się do 27.01.2013 boli mnie delikatnie także lewy jajnik. Dziś już brzuch mnie boli delikatnie tylko z rana było mi niedobrze. Zrobiłam test ok 15:00 dnia 28.01 bo byłam ciekawa czy przypadkiem nie jestem w ciąży lecz wynik był negatywny. Czy to mogło być plamienie implatacyjne ?? I czy nie za szybko zrobiłam test??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Na test z moczu mogło być za wcześnie, niby piszą że po 7 dniach można go robić ale często się słyszy że nie wykrywa tak wczesnej ciąży. Lepiej zrobić betę bo po tak krótkim okresie czasu od stosunku to ona jest bardziej wiarygodna i bardziej czuła. Test z moczu najlepiej zrobić w dniu spodziewnej miesiączki

Odnośnik do komentarza

Witam
Ostatnią miesiączkę miałam 07.12.2012 cykl mam zwykle 28-29 dni 21.01.2013 kochałam się z mężem zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która nie pękła lecz sądzę, że mogła się delikatnie zsunąć. Od soboty 26.01 zauważyłam w śluzie nitki krwi w sporej ilości a także twardy wzdęty brzuch, który bardzo bolał a także mdłości taki stan utrzymywał się do dzisiejszego dnia a od 31.01 mam bóle jak na okres lecz wydaje się być inne niż te przed okresem. Zrobiłam test ok 15:00 dnia 28.01 bo byłam ciekawa czy przypadkiem nie jestem w ciąży lecz wynik był negatywny. Ponownie powtórzyłam test dziś (09.02) Okresu jak nie było tak nie ma. Czy to mogło być plamienie implantacyjne ?? I czy nie za szybko zrobiłam test??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

monikamakusik
Witam
Ostatnią miesiączkę miałam 07.12.2012 cykl mam zwykle 28-29 dni 21.01.2013 kochałam się z mężem zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która nie pękła lecz sądzę, że mogła się delikatnie zsunąć. Od soboty 26.01 zauważyłam w śluzie nitki krwi w sporej ilości a także twardy wzdęty brzuch, który bardzo bolał a także mdłości taki stan utrzymywał się do dzisiejszego dnia a od 31.01 mam bóle jak na okres lecz wydaje się być inne niż te przed okresem. Zrobiłam test ok 15:00 dnia 28.01 bo byłam ciekawa czy przypadkiem nie jestem w ciąży lecz wynik był negatywny. Ponownie powtórzyłam test dziś (09.02) Okresu jak nie było tak nie ma. Czy to mogło być plamienie implantacyjne ?? I czy nie za szybko zrobiłam test??

Pozdrawiam

Witam!
W przypadku podejrzenia osłabienia działania zastosowanej antykoncepcji należy liczyć się z ryzykiem ciąży. Jeśli jest wątpliwość co do wiarygodności testu ciążowego to warto oznaczyć poziom gonadotropiny kosmówkowej we krwi. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a zaburzenia nie unormują się w następnym cyklu to warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...