Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dorotka z krainy Oz

Śmieszne dialogi i sytuacje z udziałem dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bitez

opowiem Wam moja sytuacje jakiej bylem swiadkiem. Bylem z rodzicami nad morzem w Mielnie. Tego dnia byla deszczowa aura wiec nie poszlismy na plaze tylko na miasto gdy juz przestalo padac. Nie daleko naszego hotelu byla atrakcja dla dzieciakow-przejazdzka na kucykach. Akurat facet posadzil trzy dziewczyny w wieku moze z 8, 9 lat. Gdy kucyk ruszyl do przodu nagle siodelko sie lekko przechylilo na prawa strone i dziewczyny fiknely w kaluze z blotem :). Idacy obok wczasowicze w tym moja cala rodzinka wybuchnelismy smiechem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kolan

Ostatnio jechalem na wycieczke autokarem nad morze obok z naprzeciwka siedzial chlopiec jeny jakie on smieszne powiedzonka i teksty walil ludzie w autobusie normalnie ryli z tego chlopca na maxa.... . Najlepsze bylo slimak slimak wystaw rogi zakonnica ma sex rogi a wiaraod razu w smiech...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zolo

raz na dzien matki bylem w szkolnej salce z moja mama na wystepach tanecznych wydawac sie moglo ze starszym tancereczkom z podstawowki zadna wpadka sie nie przytrafi,a ze byla krotka scena jedna dziewczynka tak sie roztanczyla ze cofnela sie za daleko i rypsnela ze sceny... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rozter

Dzisiaj mialem pechowa sytuacje zwiazana z dziecmi podczas jazdy autobusem na wycieczke szkolna jedna z opiekunek poprosila mnie bym sie zatrzymal poniewaz jednej z uczennic zachcialo sie do ubikacji. Zdazylem tylko stanac ta dziewczyna podeszla do wyjscia i nagle sie zrabala w spodnie na maxa :) opiekunka sie tylko usmiechnela a ta mala byla niezle speszona ta cala sytuacja... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość markiz

dzisiaj bylem w sklepie przedemna byla babka z bobachem w wozku jeny jak ten bejbis zaczal sie smiac to wszystkim w sklepie od razu sie banan na twarzy pokazal hhah niezla komedia byla dzieciory sa wyczepiste :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość obserwatorka

Dzis palac papierosa na zewnatrz budynku natrafilam na zabawna sytuacje z udzialem dzieciakow. Po chodniku zasuwaly dwie rowerzystki nagle jedna obejrzala sie do tylu zjechala z chodnika i ups! przewrocila sie w bloto a na mojej twarzy od razu pojawil sie usmiech hhah :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tonek

w Piatek byłem z mamą na cmentarzu. Nosiliśmy kwiaty na groby. Tego dnia  padał deszcz wracamy już do auta i widzimy sąsiadke  idącą z dwiema dziewczynkami. Starsza malolata niosla chryzanteme nagle się posliznela i wpadła  w błotko... . Ubaw z mamą mieliśmy nie ziemski.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...