Skocz do zawartości
Forum

Śmieszne dialogi i sytuacje z udziałem dzieci


Gość Dorotka z krainy Oz

Rekomendowane odpowiedzi

no ja jako że nie mam dzieci to napiszę zasłyszany dialog:
moja koleżanka pyta się siostrzeńca kim chciałby być?
Siostrzeniec : krewetką
My oczy jak 5 zł, pytamy się dlaczego
Odpowiedź bo chciałbym zobaczyć człowieka od środka....
ach ta żelazna logika dziecka

Odnośnik do komentarza

A no to wszystko jasne.
U mojej sąsiadki była taka zasada że jak ktoś przeklnie, albo nieładnie mówi to wrzuca do słoika 1 zł. W wakacje budowlańcy ocieplali blok, więc wiadomo wiązanki ścieliły się gęsto. Córka mojej sąsiadki ( lat 5) słysząc te słowa, wyszła na balkon ze słoikiem i kazała wrzucić Panu budowlańcowi 1 zł za brzydkie słowo na k. Facet oczy jak 5 zł, pyta się czemu na to dziewczynka odpowiada: To twoja mama pozwala Ci tak mówić, moja mi nie pozwala i za karę jak powiem brzydkie słówo mam wrzucać pieniążka.... Ty powiedziałeś ty płacisz. Do końca ocieplania bloku była już cisza i kultura jak makiem zasiał ;D

Odnośnik do komentarza

Bratowa ostatnio w święta mi opowiadała jak dwoje dzieci z jej rodziny bawiło się na schodach, a dokładnie skakało z nich. I nagle chłopczyk mówi do dziewczynki : "I co laleczko? Mówiłem, że dalej umiem skakać".

Ostatnio spotkałam moją kuzynkę z jej 4 letnią córką i pytam się małej Kasi co tam słychać u niej, a ona z powagą i rękami założonymi odpowiada: "A nic takiego. Duża już jestem"

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

ostatnio byłem z moja 8 letnia siostra w kościele gdy wracaliśmy już do auta ona jak zwykle zamiast isc biegla do samochodu było to deszcowa pora w końcu posliznela się na asfalcie i przewrocila w blotko z kaluza....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...