Skocz do zawartości
Forum

Śmieszne dialogi i sytuacje z udziałem dzieci


Gość Dorotka z krainy Oz

Rekomendowane odpowiedzi

opowiem Wam moja sytuacje jakiej bylem swiadkiem. Bylem z rodzicami nad morzem w Mielnie. Tego dnia byla deszczowa aura wiec nie poszlismy na plaze tylko na miasto gdy juz przestalo padac. Nie daleko naszego hotelu byla atrakcja dla dzieciakow-przejazdzka na kucykach. Akurat facet posadzil trzy dziewczyny w wieku moze z 8, 9 lat. Gdy kucyk ruszyl do przodu nagle siodelko sie lekko przechylilo na prawa strone i dziewczyny fiknely w kaluze z blotem :). Idacy obok wczasowicze w tym moja cala rodzinka wybuchnelismy smiechem.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jechalem na wycieczke autokarem nad morze obok z naprzeciwka siedzial chlopiec jeny jakie on smieszne powiedzonka i teksty walil ludzie w autobusie normalnie ryli z tego chlopca na maxa.... . Najlepsze bylo slimak slimak wystaw rogi zakonnica ma sex rogi a wiaraod razu w smiech...

Odnośnik do komentarza

raz na dzien matki bylem w szkolnej salce z moja mama na wystepach tanecznych wydawac sie moglo ze starszym tancereczkom z podstawowki zadna wpadka sie nie przytrafi,a ze byla krotka scena jedna dziewczynka tak sie roztanczyla ze cofnela sie za daleko i rypsnela ze sceny... :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mialem pechowa sytuacje zwiazana z dziecmi podczas jazdy autobusem na wycieczke szkolna jedna z opiekunek poprosila mnie bym sie zatrzymal poniewaz jednej z uczennic zachcialo sie do ubikacji. Zdazylem tylko stanac ta dziewczyna podeszla do wyjscia i nagle sie zrabala w spodnie na maxa :) opiekunka sie tylko usmiechnela a ta mala byla niezle speszona ta cala sytuacja... :)

Odnośnik do komentarza

Dzis palac papierosa na zewnatrz budynku natrafilam na zabawna sytuacje z udzialem dzieciakow. Po chodniku zasuwaly dwie rowerzystki nagle jedna obejrzala sie do tylu zjechala z chodnika i ups! przewrocila sie w bloto a na mojej twarzy od razu pojawil sie usmiech hhah :).

Odnośnik do komentarza

w Piatek byłem z mamą na cmentarzu. Nosiliśmy kwiaty na groby. Tego dnia  padał deszcz wracamy już do auta i widzimy sąsiadke  idącą z dwiema dziewczynkami. Starsza malolata niosla chryzanteme nagle się posliznela i wpadła  w błotko... . Ubaw z mamą mieliśmy nie ziemski.... 

  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...