Skocz do zawartości
Forum

Jak zaplanować wieczór panieński?


Gość lenka23

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Jestem śiwadkową i mam pewuien problem. Mam przygotować wieczór panienński. I tak isę zastanawiam co tu zrobić na tą szczególną noc. Wynająć striptizera, czy darować sobie to. Zorganizować jakieś gry czy lepiej isć wyszlaeć się na dyskotekę?

Odnośnik do komentarza

To wszystko zależy oczywiście od tego, jakie jest towarzystwo :) zawsze możesz imprezę podzielić- najpierw na przykład w domku, gry i tak dalej, a potem razem wszystkie się ubieracie i idziecie poszaleć na dyskotekę:) Co do striptizera- to głównie zależy od tego, jak zareaguje przyszła Panna Młoda, czy chciałaby taką atrakcję, czy nie, co o tym myśli.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

Mój wieczór panieński zorganizowała mi moja świadkowa w raz z moją siostrą. Oczywiście o niczym nie wiedziałam. Oficjalne zaproszenie dostałam 2 dni wcześniej.
Na początku była impreza w babskim gronie w mieszkaniu koleżanki. Tam było pełno zabaw i gier(w necie można znaleźć sporo gotowych, wystarczy wydrukować). I to mi sie podobało bo nie miałam problemu co zrobić z prezentami, które dostałam.
W trakcie zabawy dzwonek do drzwi... dziewczynom aż się zaświeciły oczy a mi serce podeszło do gardła. Na szczęście dostawca pizzy.- tak myślałam. Wchodzi chłopak z pizzą do pokoju i mówi że słyszał, że wkrótce wychodzę za mąż ale na razie muszę z nim pójść1 nie wiem skąd wyciaga kajdanki i zakłada mi na ręce. Zwinnie przerzuca mnie przez ramię i wynosi z mieszkania. Dziewczyny pękają ze śmiechu. Mi to się średnio podoba bo nie wiem co mnie czeka. Na szczęście ubłagałam go żeby mnie zostawił ale wiem że plan był inny.
Potem poszłyśmy na dyskotekę. Miałyśmy zarezerwowany stolik. Gdy tylko przekroczyłyśmy próg dyskoteki usłyszałam dedykację od dziewczyn z okazji zbliżającego się ślubu. Wszystko było przygotowane na tip top i to był jeden z najlepszych wieczorów mojego życia. (to tak w skrócie)

Odnośnik do komentarza

Ważne wydarzenia trzeba zaplanować ,aby mieć pewność , że wszystko przebiegnei tak jak trzeba, czy to wieczór panieński czy to zakładanie własnej działalności. Chociaż jeśłi chodzi o to drugie to lepiej gotową spółkę kupić niż tonąć w papierzyskach i przepisach w opcji pierwszej. Bez kłopotów pójdzie z pomocą Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek

Odnośnik do komentarza

Ostatnio szukałam jakiejś ciekawej inspiracji w zakresie wieczorów panieńskich. Za niedługo moja znajoma wychodzi za mąż i zastanawiam się, jakie atrakcje mogłabym jej zapewnić. Znajomy namawiają mnie żebym zamówiła taką osobę jak striptizer Katowice od https://www.tancerzerotyczny.pl/striptizer-katowice-czestochowa-bielsko-biala-wisla/ i jestem ciekawa, co wy na ten temat uważacie. Warto korzystać z tego typu rozwiązań

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...