Skocz do zawartości
Forum

Czego się wstydzicie i co Was wprawia w zażenowanie?


Gość Izuuulka32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izuuulka32

Na pewno każdy ma takie wspomnienie, na którego myśl czerwieni się :D choć dla wielu osob to moze nie byc aż takie krepujące. Albo czego się wstydzicie, co Was wpędza w zakłopotanie a Wam sie przydarza lub przydarzyło?
Mnie np krepuje korzystanie z toalety u kogos, bo krepuja mnie potencjalne dzwieki :D

Odnośnik do komentarza

Chyba wiele osób tak ma,z tymi ubikacjami :D
Zażenowanie u mnie sprawiają zawsze tematy bardziej intymne,szczególnie gdy znajomi nie domyślają się jak jest w rzeczywistości,mieli by niezłego łacha z świętości :D
Zawsze się wstydzę podejść wieczorem do lodówki,gdy nabierze mnie ochota na coś słodkiego,a nie potrafię sobie tego odmówić. :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam raz sytuację i od tamtej pory nie chodzę na karuzele w wesołych miasteczkach.
Poszłam z rodizcami do wesołego miasteczka. miałam wtedy z 11-12 lat. Bardzo chciałam iść na karuzelę łańcuchową. Rodzice mnie puścili razem z bratem.
Karuzela ruszyła i brat uczepił się mojego siedzonka. Obkręcił je kilka razy i puścił. Tak się zaczeło kręcić że w pewnym momencie zrobiło mi się niedobrze.... no i niestety nie wytrzymałam do końca i zwymiotowałam...Pole rażenia było wielkie....

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

o matko... ja bym chyba umarła ze wstydu.... Ja aż takiego przypału nie mialam.
Mnie zawsze wprawiają w zawstydzenie bramki w sklepach, które np piszczą jak ma się odpowiedni model telefonu, albo źle usuną ten kapsel...

Odnośnik do komentarza

Bramki są straszne, wiem że nic nie ukradłam ani nic z tych rzeczy ale i tak czuje się mocno nieswojo jak przez nie przechodzę. Tak samo mam jak w niektórych sklepach panie ekspedientki za mną chodzą krok w krok jak bym miała coś gwizdnąć

Odnośnik do komentarza
Gość słodkaaaa xd

Mam 14 lat .. Nie wiem, dlaczego ale jak na pzykład jade autobusem, albo idę i przechodza koło mnie ładni 20-27 latkowie to sie ich boję , ale nie że cos mi zrobią tylko ze zrobie cos głupiego i lipa . pomysla o mnie żle nawet jak ich nigdy nie zobacze xd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...